Przenośnik bramka unoszona

Przenośnik bramka unoszona

Przenośnik bramka unoszona - urządzenie technologiczne specjalne, stosowane w magazynowych automatycznych systemach transportowych i technologicznych, wszędzie tam gdzie niezbędne jest przejście na drugą stronę linii transportowej.

Podstawowe informacje o przenośniku typu bramka unoszona

  • bramka unoszona może być wykorzystywana jako przejście przeciwpożarowe, oraz jako przejście technologiczne w liniach o nieprzerywanym ruchu jednokierunkowym
  • urządzenie posiada swój autonomiczny napęd, jest w pełni zintegrowana z logiką sterowania linii, po uniesieniu bramki jej napęd, jak i napęd przenośnika poprzedzającego zostaje zatrzymany do momentu opuszczenia bramki
  • parametry techniczne (gabaryt, prędkość) są dostosowywane do linii transportowej, w której zostanie zastosowana,
  • konstrukcja nośna wykonana ze stali cynkowanej galwanicznie, lub ogniowo, oraz z czarnej, węglowej stali St3S pokrytej powłoką ochronną, a także stali kwasoodpornej i nierdzewnej (w zależności od funkcji przenośnika)
  • urządzenie przystosowane do transportowania towarów w pojemnikach, kartonów, paczek, jak również pojedynczych detali,  maksymalne obciążenie bramki do 100 kg,
  • szerokość robocza: 420 mm / 620 mm / 840 mm, długość: 1000 mm / 1300 mm, istnieje możliwość zaprojektowania bramki unoszonej pod specjalne wymagania Klienta
  • bramka może służyć zarówno jako przejście dla obsługi, bądź przejazd dla wózka ręcznego, czy palety z ładunkiem
  • produkty PROMAG S.A. cechuje wieloletnia żywotność i niezawodność, a przy zachowaniu podstawowych zasad konserwacyjnych bezawaryjność potwierdzona każdorazowo opinią naszych Klientów,
« powrót

Przenośnik bramka unoszona
PRZYKŁADOWE WDROŻENIA:

2023. Automatyczny  system transportu pojemników
2023. Automatyczny system transportu pojemników

Dla jednego z Klientów- prężnie działającego na rynku polskiego e-commerce w zakresie wysyłkowej sprzedaży wyrobów farmaceutycznych i drogeryjnych wdrożyliśmy kilkukondygnacyjny, automatyczny system transportu pojemników wraz z antresolą magazynową, oraz systemem regałów półkowych DIMAX. W ramach realizacji zespół inżynierów odpowiedzianych za projekt opracował rozwiązanie jedno-, dwu- oraz trzypoziomowych linii przenośnikowych dopasowując je do potrzeb i wymagań obszaru, oraz realizowanych w nim zadań oraz złożonej infrastruktury obiektu.

2021. System transportu pojemników „szyty na miarę”
2021. System transportu pojemników „szyty na miarę”

Magazyn Klienta z branży weterynaryjnej został wyposażony w układ przenośników wspomagających proces kompletacji towaru do wysyłki. Cały obszar regałów został podzielony na strefy a przez środek, w osi poprowadzono główną linię przenośników.

2021. System przenośników z rozwiązaniem pick to light do kompletacji zamówień
2021. System przenośników z rozwiązaniem pick to light do kompletacji zamówień

W obiekcie magazynowym Klienta zaopatrującego sklepy branżowe, oraz serwisy w elektronikę użytkową i sprzęt gospodarstwa domowego zamontowano pomost magazynowy i system regałów rozbudowany o system przenośników wraz z rozwiązaniem pick to light wspomagającym wizualną kontrolę kompletacji zamówień.

2019. System transportu pojemników dla dystrybutora części automotive
2019. System transportu pojemników dla dystrybutora części automotive

Zdjęcia niniejszej realizacji prezentują system przenośników wykonany dla kolejnego Klienta zajmującego się dystrybucją części automotive. W odróżnieniu do poprzedniej realizacji, logika pracy polega na kompletacji towaru do pojemników i ich transporcie do odpowiedniego obszaru pakowania i wysyłki.

2018. System transportu pojemników i kuwetek w e-commerce
2018. System transportu pojemników i kuwetek w e-commerce

Znana polska księgarnia zautomatyzowała odbiór i transport pojemników spod automatycznego sortera do obszaru pakowania.

2018. System transportu felg
2018. System transportu felg

Kolejny dwupoziomowy automatyczny system transportu felg. Urządzenia wchodzące w jego skład- przenośniki wałkowe napędzane poziome i łukowe, przenośniki wałkowe nienapędzane z bramkami unoszonymi, oraz przenośniki taśmowe poziome i ukośne służą usprawnieniu i organizacji pracy na stanowiskach kontroli, naprawy i paletyzacji kół aluminiowych.

2017. System transportu kartonów
2017. System transportu kartonów

Automatyczny system transportu kartonów i ich paletyzacji za pomocą robota przemysłowego wykonany dla Klienta z branży spożywczej.

2011. System transportu paletek z przekaźnikami
2011. System transportu paletek z przekaźnikami

Realizacje wykonane dla jednego z naszych stałych Klientów wytwarzającego aparaturę średnich i wysokich napięć. Systemy transportu paletek składały się z przenośników wałkowych napędzanych i ręcznych, blatów kulowych, oraz ręcznych mostów zwodzonych.