menu >
pl gb

PROMAG - Twój partner w obszarze intralogistyki

Witamy na stronie internetowej prezentującej najbardziej zaawansowane rozwiązania firmy PROMAG S.A. w zakresie automatycznych systemów transportu wewnętrznego.

Jest to istotna dziedzina przemysłu stanowiąca jednocześnie części oferty naszej firmy, z której pełną wersją można zapoznać się na stronie www.promag.pl

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego, jednocześnie w sposób ciągły wdrażamy nowe technologie i unowocześniamy rozwiązania powiększając z każdym projektem nasze know-how.

Aktualności

Marzec 2018
Urządzenie do wymiany palet i przenośnik pionowy w piekarni

Polski producent pieczywa mrożonego i świeżego korzysta z przenośnika pionowego, który na przestrzeni wielu lat doświadczeń, stał się sztandarowym produktem PROMAG w obszarze systemów transportu palet. Brak konieczności wykonywania prac budowlanych związanych z zadołowaniem i szybem, oraz odbiorów Urzędu Dozoru Technicznego to niewątpliwe atuty które wyróżniają każdy przenośnik pionowy naszej firmy.
Luty 2018
RONAL ponownie inwestuje w przenośniki PROMAG

PROMAG zainstalował i uruchomił kolejny dwupoziomowy automatyczny system transportu dla firmy Ronal Polska Sp. z o.o. Urządzenia służą usprawnieniu i organizacji pracy na stanowiskach kontroli, naprawy i paletyzacji kół aluminiowych.
Styczeń 2018
Fabryka w Nowej Soli wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania

Pogłębiając współpracę z jednym z wieloletnich dostawców - producentem napędów – firmą NORD, zrealizowaliśmy złożony projekt połączonych systemów transportu palet EUR, DHP, oraz rozwiązań niestandardowych. W założeniach przyjęto maksymalizację wykorzystania komponentów własnych klienta w tworzoną konstrukcję, w tym też rozproszenie sieci falowników lokalizowanych bezpośrednio w zabudowach przy napędach. Jest to pierwsza taka realizacja na rynku polskim oparta o innowacyjne rozwiązanie NORD.
Grudzień 2017
Estakada z przenośnikami nad stanowiskami roboczymi i maszynami produkcyjnymi

To kolejna realizacja z estakadą firmy PROMAG. Projekt wykorzystujący zaawansowane sterowanie przenośnikami wałkowymi, obrotnicą i przenośnikami pionowymi w celu zapewnienia bezpiecznego przemieszczenia palet o masie do 1500kg w sposób niezakłócający dotychczasowe funkcjonowanie hali produkcyjnej i magazynowej. Zastosowana przez nas zintegrowana zabudowa konstrukcji wsporczej poprzez dedykowane urządzenia transportu umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni bez wprowadzania fundamentalnych zmian w dotychczasowym rozmieszczeniu maszyn, urządzeń i ciągów komunikacyjnych.
Listopad 2017
Transport palet w branży chemicznej

Dla czołowego polskiego producenta z branży chemicznej przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy inwestycję w autonomiczny system transportu i magazynowania europalet, bazujący na przenośnikach wałkowych, obrotnicach, oraz pełnej integracji z systemem gęstego składowania opartym o wózki transportowe AutoMAG Shuttle.
Październik 2017
III Forum Magazyn Przyszłości za nami

Trzecia edycja Form Magazyn Przyszłości - za nami. 19.10.2017 w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG S.A. odbyła się edycja poświęcona Cyfrowej Integracji Procesów w intralogistyce. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników chcących rozwijać swoje przedsiębiorstwa w kierunku automatyzacji procesów.
Wrzesień 2017
System transportu pojemników i kartonów o łącznej długości 1 km

Dla wiodącego dostawcy usług dla branży e-commerce na rynku europejskim przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie obsługi zwrotów. Wielopoziomowy układ przenośników wałkowych i taśmowych zintegrowany ze stanowiskami pracy zapewnia dwukierunkowy przepływ paczek i pojemników, a także dedykowany system odprowadzania odpadów do sterowanej automatycznie balownicy i prasokontenera. Układ potrafi automatycznie przekierować odpady pomiędzy urządzeniami w momentach nadmiernego obciążenia urządzenia.
czytaj więcej

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź