PROMAG - Twój partner w obszarze intralogistyki

linie transportowe - systemy przenośników - transportery

Specjalizujemy się realizacji kompleksowych projektów w zakresie zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego, składowania i paletyzacji. Nasze systemy pomagają zwiększyć wydajność linii produkcyjnych i procesów magazynowych, obniżają koszty pracy, poprawiają bezpieczeństwo oraz umożliwiają pracę 24/7. Nasza siła tkwi w dostarczaniu rozwiązań do sortowania, konsolidacji, paletyzacji i transportu do magazynu produktów często niejednorodnych w celu ich automatycznego składowania.

Nasza szeroka oferta jako producenta obejmuje m.in. systemy transportu palet, systemy transportu pojemników i kartonów, paletyzację i systemy automatycznego składowania uzupełnione o nasze oprogramowania do zarządzania magazynem (WMS/WCS). Fachowa wiedza i umiejętności naszego zespołu pozwalają nam sprostać bardzo wymagającym wyzwaniom a własne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w sposób ciągły, wdrażać nowe technologie i unowocześniać rozwiązania powiększając z każdym projektem nasze know-how.

 

Zobacz nasze realizacje

Zobacz więcej

Aktualności

Zobacz więcej
2023

AutoMAG Pick - pierwszy w Polsce automatyczny magazyn pojemników z robotami ACR

Z przyjemnością informujemy, że pierwsza realizacja z zakresu ACR (Autonomous Case-handling Robots) w Polsce została zakończona sukcesem!

Czytaj więcej
2023

System przenośników do transportu pojemników i kartonów w e-commerce

Dla jednego z Klientów prężnie działającego na rynku polskiego e-commerce w zakresie wysyłkowej sprzedaży wyrobów farmaceutycznych i drogeryjnych wdrożyliśmy kilkukondygnacyjny, automatyczny system transportu pojemników wraz z antresolą magazynową, oraz systemem regałów półkowych DIMAX. W ramach realizacji zespół inżynierów odpowiedzianych za projekt opracował rozwiązanie jedno-, dwu- oraz trzypoziomowych linii przenośnikowych dopasowując je do potrzeb i wymagań obszaru, oraz realizowanych w nim zadań oraz złożonej infrastruktury obiektu.

Czytaj więcej
2023

Estakada – techniczny łącznik pomiędzy halami jako miejsce implementacji automatycznego systemu transportu palet w celu lepszego skomunikowania procesów produkcji i magazynowania

Dla Klienta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, będącego wieloletnim i zaufanym partnerem PROMAG S.A. opracowano dedykowany system transportu palet pomiędzy dwiema halami magazynowymi połączonymi estakadą. Ze względu na trwającą rozbudowę zakładu, realizacja zadania wymagała od inżynierów PROMAG S.A. ciągłej współpracy z Generalnym Wykonawcą w zakresie technicznym jak i organizacyjnym. Szeroka wiedza oraz doświadczenie kadry PROMAG S.A. pozwoliły na szybkie zakończenie prac oraz przekazanie Klientowi dedykowanego rozwiązania, usprawniającego procesy intralogistyczne w zakładzie.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie aktualności

Systemy transportu
pojemników i kartonów

Zaufali nam
Polpharma
Woseba
Brześć ZPC
Danone
Soda Ciech
Ronal Group
Mlekpol
Amazon
ZM Skiba
Polcar
Lorenz
Hilding
Ziaja
Empik
Faurecja
FedEx
Fronieri
Ingram
Velvet-Care
TrendGlass

Wybrane produkty

Zobacz więcej

Przenośniki wałkowe

Przenośniki wałkowe służą w głównej mierze do transportu palet w każdym z dostępnych rynkowych rozmiarów. Istnieje możliwość zaprojektowania urządzeń dla transportu grawitacyjnego wyrobów niestandardowych, dłużyzny, zwojów, balotów, koszy, czy też palet o wymiarach i konstrukcji niestandardowej (jednorazowe, kartonowe), jak również materiał konstrukcyjny jednostki transportowej (drewno, tworzywo, stal) nie stanowi problemu w transporcie, jednakże wymaga dodatkowej analizy i zaprojektowania pod kątem automatycznym.

Czytaj więcej

Robot paletyzujący

Robot paletyzujący stanowi podstawę systemu zautomatyzowanej paletyzacji i ze względu na swą elastyczność, uniwersalność i możliwość szybkiego przezbrojenia stopniowo wypiera tzw. „sztywne paletyzery”. Roboty zyskują uznanie ze względu na szybkość i niezawodność. Coraz szerzej stosowane są praktycznie w każdej gałęzi przemysłu, gdzie stawiane są wysokie oczekiwania dotyczące bezobsługowej i bezawaryjnej pracy w trybie 24/7.

Czytaj więcej

Przenośniki łańcuchowe

Przenośniki łańcuchowe służą w głównej mierze do transportu palet w każdym z dostępnych rynkowych rozmiarów: od palet DHP 600x800 po palety przemysłowe 1000x1200 i CHEP 1200x1200. Istnieje możliwość zaprojektowania urządzeń dla transportu wyrobów niestandardowych, zwojów, balotów, koszy stalowych, czy też palet o wymiarach i konstrukcji niestandardowej (jednorazowe, kartonowe), jak również materiał konstrukcyjny jednostki transportowej (drewno, tworzywo, stal) nie stanowi problemu w transporcie, jednakże wymaga dodatkowej analizy i zaprojektowania pod kątem automatycznym.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie produkty

Wybrane realizacje

Zobacz więcej
2020. Pallet transport system in the chemical

2020. System transportu palet w branży chemicznej

System transportu palet i paleto-pojemników zrealizowany przez PROMAG S.A. dla Klienta z branży chemicznej poprawił ergonomię i usprawnił proces napełniania jednostek substancjami chemicznymi.

Czytaj więcej
15 marca 2021

2020. System transportu palet w branży kosmetycznej

Realizacja dla Klienta zajmującego się produkcją kosmetyków, oraz wyrobów medycznych.

Czytaj więcej
15 marca 2021

2020. System transportu palet w branży farmaceutycznej

Dla naszego stałego Klienta, polskiego lidera w branży farmaceutycznej, wykonaliśmy system transportu palet tworzywowych i ryglowanych pojemników. Instalacja znajduje się w nowym zakładzie produkcyjno-magazynowym pod Warszawą i stanowi element kompleksowego wyposażenia logistycznego.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie realizacje