O firmie

PROMAG S.A. - Nowoczesne systemy przenosników

PROMAG S.A. jest firmą specjalizującą się w dziedzinie rozwiązywania problemów logistyki, magazynowania i przeładunku materiałów.

PROMAG S.A. posiada know-how w dziedzinie zautomatyzowanych systemów transportu technologicznego, magazynowego, zarówno pionowego, jak i poziomego. Oferujemy techniczne rozwiązania w zakresie transportu międzyoperacyjnego w liniach produkcyjnych, międzyzakładowego, magazynowego, stanowisk montażowych, oraz transportu pionowego. Nieprzerwanie od 35 lat jesteśmy partnerem dla naszych Klientów w dziedzinie systemów transportu wewnętrznego.

DEPARTAMENT URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH

CELE STRATEGICZNE

  1. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i dostawy systemów transportu wewnętrznego i technologicznego.
  2. Specjalizujemy się w dostawie zaawansowanych technicznie projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Zrozumienie tych potrzeb pozwala nam dostarczać rozwiązania kreujące wartość dodaną w postaci korzyści ekonomicznych, wzrostu wydajności, automatyzacji procesów oraz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy.
  3. Sukces naszej firmy osiągamy w oparciu o takie wartości jak: szacunek, uczciwość, zaangażowanie i praca zespołowa.

NASZE ZASADY

Terminowość - terminowa dostawa wszystkich realizowanych projektów.

Jakość - spełnienie wymagań technicznych, normatywnych i estetycznych, jakie stawiane są każdemu wyrobowi.

Koszty - dostawa ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań uwzględniających potrzeby naszych Klientów w obszarze bezpieczeństwa, technicznych rozwiązań, przy zachowaniu oczekiwanych terminów i poziomu jakości urządzeń.

Środowisko i bezpieczeństwo - bezpieczna praca użytkowników oraz dbałość o środowisko naturalne.

Serwis – przyjazny użytkownikowi serwis i konserwacja wszystkich dostarczanych urządzeń.

PODSTAWY DZIAŁANIA

Bazując na modułach konstrukcyjnych, takich jak przenośniki wałkowe, taśmowe, łańcuchowe, pionowe, szczebelkowe, modularne, oraz transfery, obrotnice, magazynki palet, czy spychacze możliwe jest zrealizowanie mniej skomplikowanych urządzeń transportu, lecz również wykonywanie bardzo złożonych systemów.

Marka PROMAG oparta na doświadczeniu i kompetencjach zespołu wynikających z fachowości i zaangażowania, oraz wielu wdrożeń systemów i linii, gwarantuje naszym Klientom wyroby najwyższej jakości oraz kompleksowy serwis

Przykładamy dużą wagę do indywidualnych życzeń Klientów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od wykonania projektu i jego wyceny do wyprodukowania wyrobu, montażu i uruchomienia u Klienta.

Szkolenia praktyczne z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń, oraz serwis i części zamienne są zawsze dostępne w PROMAG S.A.

Wybieracie Państwo profesjonalnego partnera, na którym można polegać.

Nasze produkty dostosowane są do najwyższych międzynarodowych norm i wymagań.

POLITYKA JAKOŚCI

Posiadamy certyfikat: PN-EN ISO 9001:2009 i pracujemy nad wdrożeniem jego najnowszej wersji PN-EN ISO 9001:2015 Ustanowiony System Zarządzania Jakością (SZJ) obejmuje kompleksowo wszystkie komórki organizacyjne.

Zakresem SZJ jest: projektowanie, wytwarzanie, dostawy, instalowanie, sprzedaż, oraz serwis urządzeń i systemów transportu wewnętrznego.

Systemy transportu wewnątrzzakładowego, lub magazynowego firmy PROMAG S.A. spełniają najwyższe wymogi prawne. Nasze urządzenia sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża wydajność linii z zachowaniem ergonomii stanowisk i swobody obsługi oraz pełnego bezpieczeństwa i higieny pracy.

W ofercie PROMAG S.A. znajduje się pełen zakres usług projektowych, inżynieryjnych, wsparcia produkcji, instalacyjnych, oraz integracyjnych.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Klienci PROMAG S.A. optymalizują pracę zatrudnionej kadry, uzyskują znaczny wzrost wydajności i poprawę wyników finansowych, a także wiarygodną i elastyczną kontrolę procesów transportowych.

Systemy przenośników, linie transportowe, windy towarowe – zaimplementuj je w Swojej firmie

Technologie PROMAG S.A. znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach różnych branż w całej Polsce. Uwzględniając indywidualną specyfikę działalności i oczekiwania Klienta, zapewniamy profesjonalne doradztwo, a w przypadku zleceń niestandardowych – projekt i wykonanie i pełnię zadowolenia z uzyskanego efektu.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą!

« powrót