Przenośniki magazynowe, podajniki, urządzenia do tworzenia automatycznych systemów transportu technologicznego

Poznaj rodzinę urządzeń Promag

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle bogatą, kompleksową ofertą firmy Promag w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie znajdują się zarówno typowe rozwiązania, jak i maszyny o niestandardowych parametrach, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę naszych konstruktorów oraz posiadany najnowocześniejszy sprzęt, dostarczamy na rynek solidne przenośniki, wózki czy przemysłowe urządzenia specjalne, pozwalając w sposób kompleksowy automatyzować linie transportowe.

Nowoczesne przenośniki magazynowe

Szczególny nacisk kładziemy na produkowane przez nas systemy przenośników Promag. Odpowiadając na niezwykle zróżnicowane zapotrzebowanie rynku, dostarczamy naszym klientom bogatą ofertę przenośników wałkowych, rolkowych, łańcuchowych, pasowanych o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować optymalne, ergonomiczne i ekonomicznie uzasadnione rozwiązania, w zakresie transportu technologicznego w przemyśle spożywczym, samochodowym, meblowym, chemicznym oraz na wielu innych obsarach eksploatacji.

Automatyzacja linii transportowych

Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości, połączonej z niezawodnością i atrakcyjną ceną, do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Państwu przenośnik magazynowy, robot przemysłowy czy magazynek palet, mogą Państwo liczyć na nasze kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą podajników oraz pozostałych produktów i urządzeń, dzięki którym szeroko rozumiana automatyzacja produkcji, magazynu czy też dowolnego rodzaju transportu technologicznego, staną się jeszcze bardziej efektywne.

Przenośniki rolkowe

Bogata oferta przenośników wałkowych, doskonale sprawdzających się w wielopoziomowych magazynach. Przenośniki rolkowe są niezawodne przy transporcie technologicznym kartonów, pojemników i paczek, dlatego charakteryzują się szerokim zastosowaniem w wielu sektorach przemysłu.

Linie transportowe

Kompleksowo modernizujemy linie transportowe w firmach zakładach produkcyjnych. Wybierając nasze maszyny i roboty przemysłowe, masz pewność kompleksowej, wydajnej i ekonomicznej automatyzacji linii transportowych w swojej firmie.

Systemy przenośników

Zapraszamy do zapoznania się z systemami przenośników Promag. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń o indywidualnych parametrach. Dzięki temu nasze systemy przenośników świetnie sprawdzają się m.in. w przemyśle spożywczym, meblowym, motoryzacyjnym oraz w wielu innych branżach.

Przenośniki magazynowe

Nowoczesne, niezawodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb przenośniki magazynowe. Szeroki wybór parametrów, konfiguracji i dedykowanych rozwiązań konstrukcyjnych pozwala na wybór przenośników, które idealnie odpowiedzą na Państwa zapotrzebowanie.

Przenośniki łańcuchowe

Dostarczamy naszym klientom solidne i niezawodne przenośniki łańcuchowe, umożliwiające transportowanie jednostek ładunkowych we wszystkich rozmiarach zarówno standardowych jak i specjalnych dostosowanych do potrzeb indywidualnych. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą przenośników łańcuchowych i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojej firmy.

Podajniki taśmowe

Solidne i niezawodne podajniki i przenośniki taśmowe Promag zapewniają sprawny i szybki transport ładunków na liniach transportowych i w magazynach. Sprawdź nasze transportery i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, inwestując w dedykowany taśmociąg dopasowany do Twoich potrzeb.

Przenośniki grawitacyjne

Projektowane przez naszą firmę przenośniki grawitacyjne zapewniają szybki i bezproblemowy transport ładunków, kartonów i paczek o masie do 50 kg, odgrywając istotną rolę w procesie automatyzacji linii transportowych w magazynach. Poznaj korzyści, jakie zapewni Twojej firmie profesjonalny przenośnik grawitacyjny. Rozwiązanie niskokosztowe, bez użycia napędu, prosta i zwarta konstrukcja mechaniczna oparta o najlepsze komponenty. .

Przenośniki wałkowe

Oferujemy szereg możliwości w zakresie projektowania i produkcji przenośników wałkowych. Oferujemy przenośniki wałkowe ręczne i grawitacyjne, doskonale sprawdzające się przy transporcie ładunków i paczek o niewielkich gabarytach i masie.

Depaletyzatory

Dla zapewnienia jeszcze szybszej i sprawniejszej depaletyzacji projektujemy cele implementując roboty przemysłowe w konfiguracji i wyposażeniu dopasowanym do potrzeb każdej firmy. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, dostarczamy zaawansowane rozwiązania takie jak depolaryzator znajdujący zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

« powrót