Urządzenie do obracania szpul

Urządzenie do obracania szpul

Urządzenie od obrotu o kąt 900 szpul, balotów umieszczonych na palecie EUR, nie owiniętych folią stretch służy do automatycznego rozładunku elementów cylindrycznych umieszczonych na jednostce ładunkowej, lub działając w układzie rewersyjnym do załadunku balotów na paletę.

W wersji podstawowej wykorzystywane są palety EUR 800x1200 z ładunkiem o max. masie 750kg, przy czym średnica zewnętrzna wynosi 850mm.

Zmiana podstawowych parametrów jest możliwa, a dostosowanie konstrukcji odbywa się przy wspólnych uzgodnieniach z Klientem.

Załadunek/odbiór palety na urządzenie realizowany jest przy pomocy wózka, natomiast zasilenie i odbiór szpul/ balotów w sposób ręczny, lub przez wózek z trzpienia. Platforma zjazdowa dostosowana jest do wysokości podłoża w zależności od potrzeb operatora.

W zależności od wyboru wersji, ładunek jest przepychany ręcznie na współpracujący przenośnik, wózek, lub bezpośrednio na posadzkę.

Konstrukcja nośna urządzenia może być wykonana ze stali cynkowanej galwanicznie, lub ogniowo, oraz z czarnej, węglowej stali St3S pokrytej powłoką ochronną, a także stali kwasoodpornej lub nierdzewnej.

Urządzenie wyposażone jest w zestaw siłowników hydraulicznych.

« powrót

Urządzenie do obracania szpul
PRZYKŁADOWE WDROŻENIA:

2015. Urządzenie do obracania szpul
2015. Urządzenie do obracania szpul

Urządzenie zaprojektowane, wykonane i dostosowane do potrzeb Klienta z branży elektronicznej. Przeznaczone do obrotu szpul znajdujących się na palecie EUR 800x1200, oraz palecie 800x800mm, o kąt 90 stopni.