Etykieciarka automatyczna

Etykieciarka automatycznaEtykieciarka automatyczna stanowi doskonałe uzupełnienie linii transportu, zarówno w obszarze systemów paletowych, jak i technologicznych.

Urządzenie to steruje aplikacją etykiet nanoszonych na wyroby, bądź opakowania / palety zbiorcze. Obraz w postaci kodu wraz z pozostałą częścią informacji pobierany jest bezpośrednio z systemu użytkownika, dedykowanej aplikacji PC, bądź w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, wpisywany jest ręcznie.

Etykieciarki automatyczne dostosowane są do potrzeb linii, posiadają odpowiednie wysięgniki / podajniki etykiet, stąd też w żaden sposób nie ograniczają przestrzeni pracy linii transportu. Obsługa tego typu urządzeń jest intuicyjna i ogranicza się do wymiany materiałów eksploatacyjnych, takich jak taśmy barwiącej.

Istotnym elementem jest integracja urządzeń aplikujących, komputerów, oraz sterowników PLC zarządzających systemem transportu.

PROMAG S.A. dostarcza kompleksowe rozwiązania, które wykorzystuje wprowadzone na wejściu np. w obszarze produkcji dane dotyczące transportowanego towaru, nr partii, daty produkcji i innych niezbędnych informacji. Dane są przetwarzane i ostatecznie aplikowane na konkretnej, wymaganej jednostce z uwzględnieniem faktu, iż nadanie etykiety może się odbywać w momencie ostatecznego przesunięcia ładunku w obszar magazynowy.

Urządzenia dostarczane przez PROMAG S.A. cechuje wysoka jakość nadruku i aplikacji, niezawodność mechaniczna i w przypadku prawidłowej obsługi i konserwacji doceniona przez Klientów bezawaryjność.

« powrót

Etykieciarka automatyczna
PRZYKŁADOWE WDROŻENIA:

2015. System zrobotyzowanej paletyzacji paletek i wiaderek
2015. System zrobotyzowanej paletyzacji paletek i wiaderek

Prezentujemy zrealizowany w 2015 roku system zrobotyzowanej paletyzacji paletek i wiaderek, połączony z systemem transportu, owijania i etykietowania palet, oraz stworzeniem systemu magazynowego. Jedna z najciekawszych realizacji PROMAG S.A. w zakresie zrobotyzowanej paletyzacji wykonanej dla branży spożywczej.