Windy i dźwigi towarowe

Windy i dźwigi towarowe

Dźwigi towarowe to urządzenia do transportu ładunków pomiędzy kondygnacjami budynków, stanowiące niezależną konstrukcję z reguły samonośną i obsługiwane bezpośrednio przez człowieka.

Działają w sposób półautomatyczny, przy czym rola obsługi ograniczona jest do załadunku towaru zamknięcia szybu oraz wyboru poziomu transportu.

Efektywne dźwigi towarowe dla skutecznego przemieszczania ciężkich ładunków

Urządzenia PROMAG S.A. oparte są zawsze o solidną, czterosłupową samonośną konstrukcję, w pełni wygrodzoną i zabezpieczoną przed bezpośrednim dostępem do elementów ruchomych z definicji niebezpiecznych. Bezpośrednia praca wokół dźwigu jest zatem możliwa i nie wymaga dodatkowych wygrodzeń czy powierzchni buforowej. Napęd urządzeń przenoszony jest poprzez wał i koła na łańcuchy, stanowiące zawsze element nośny urządzenia. Dobór cięgien prowadzony jest odpowiednio wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa kilkukrotnie przewymiarowanym co do wymagań stawianych dla transportowanej masy ładunków.

Załadunek towarów może być realizowany przy pomocy wózka widłowego, elektrycznego bądź paletowego ręcznego. W zależności od wyboru rozwiązania, platforma załadunkowa może być udostępniona dla obsługi, a urządzenia mogą jednocześnie pomieścić nawet do 4 palet. Wnętrze klatki jest wygrodzone i zabezpieczone przed niekontrolowanych przesunięciem ładunku, jednocześnie w przypadku transportu produktów spożywczych, zabudowa może być wykonana z elementów nierdzewnych.

Windy towarowe PROMAG S.A. dostarczane są zgodnie z wytycznymi Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE są w pełni bezpieczne i przyjazne w obsłudze dla użytkowników. Jako producent projektujemy i dostarczamy kompletne rozwiązanie techniczne, uzgadniamy niezbędne warunki dotyczące wymagań zabudowy podszybia i posadowania, przygotowujemy kompletną dokumentację odbiorową. W przypadku oczekiwań naszych Klientów, świadczymy również kompleksowe usługi realizacji również w obszarze budowlanym jak i odbiorowym (UDT).


Nowoczesne usprawnienia funkcjonowania dla Państwa firmy

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy była od zawsze ogromna otwartość na potrzeby klienta. Tworzymy nasze nowoczesne systemy transportowe z myślą o oczekiwaniach inwestorów i to ich głos ma dla nasz decydujące znaczenie podczas konstruowania każdego urządzenia. Zapraszamy do współpracy, która pozwoli opracować optymalne rozwiązania dla Państwa zakładu. Pozostajemy do stałej dyspozycji w zakresie fachowego doradztwa, obsługi klienta oraz udzielania wszelkich informacji na temat działalności naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Specjalistami, bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

« powrót