menu >
pl gb

Pomoc potrzebującym

Zamieniamy papiery w uśmiech dzieci szczery

Patrząc na ilość papierów piętrzących się na naszych biurkach postanowiliśmy zorganizować zbiórkę makulatury, a zebrane środki przekazać na szlachetny cel. W marcu w naszej Centrali i Centrum Logistycznym w Koninku pracownicy bardzo chętnie włączyli się do akcji. Za zebrane środki zakupiliśmy materiały malarskie i papiernicze, które przekazaliśmy świetlicy "Pracownia Umiejętności" prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom "AMICI".

Kup paleciaka wesprzyj dzieciaka - wspieramy najmłodszych

W ramach działań mających na celu wspieranie rozwoju i edukacji przyłączyliśmy się do programu "AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI" organizowanego przez fundację "Wiosna". W ramach tej inicjatywy, przekazaliśmy 1% dochodów ze sprzedaży wózków widłowych w miesiącu grudniu na wsparcie dzieci. Zebrane środki pozwoliły na ufundowanie 8 indeksów Sukcesów, dla dzieci które mają skomplikowana sytuację rodzinną i materialną, tych dzieci, które potrzebują pomocy drugiego człowieka.

Dzielimy się tym, co posiadamy

Reagujemy na prośby rozmaitych fundacji i stowarzyszeń. W zależności od sytuacji wsparcie z naszej strony może wyrażać się pomocą w rozwiązaniu konkretnych problemów, np. logistycznych. Dysponując określonym asortymentem dzielimy się z potrzebującymi darowizną rzeczową lub pieniężną.

Pomoc potrzebującym

Pomoc w organizacji wyjazdów wakacyjnych

Czas wakacji sprzyja radosnej aktywności, przyjemnemu spędzaniu czasu w gronie najbliższych osób. Dbamy nie tylko o swój prywatny czas i odpoczynek, dlatego też wspieramy po raz kolejny organizacje, których działalność nie jest nam obojętna. W tym roku umożliwiliśmy wyjazd na wakacje podopiecznym Przedszkola Specjalnego ORZESZEK w Poznaniu, Środowiskowego Domu Samopomocy KAMYK oraz Fundacji Na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny.

Wakacje KAMYK

Zbiórka pluszaków z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka pracownicy PROMAG S.A. pomyśleli o najmłodszych. Z myślą o nich zorganizowali zbiórkę pluszaków i słodyczy, które 1 czerwca przekazane zostały podopiecznym Domu Dziecka nr 1 w Poznaniu.

Akcja MIŚKI

Pomoc Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA

Aby wspomóc osoby potrzebujące w szczególnym okresie jakim są Święta Zmartwychwstania Pańskiego, pracownicy PROMAG zorganizowali zbiórkę potrzebnych artykułów i dostarczyli je do Fundacji BARKA. Przez kilka dni trwała w firmie akcja zbierania potrzebnych artykułów takich jak środki czystości, artykuły spożywcze o długiej przydatności, ubrania i słodycze.
Dary trafiły w przedświąteczny czwartek do osób szczególnie potrzebujących.
Podstawą odpowiedzialnego biznesu jest dialog. Otaczająca nas rzeczywistość, w której wiele osób i instytucji boryka się z problemami, wielokrotnie skłania nas do reakcji i konkretnego działania. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim potrzebującym, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda świadczona przez nas pomoc materialna, czy rzeczowa, docierała do tych społeczności, które według nas najbardziej jej potrzebują.

Pomoc dla powodzian

Mając na uwadze tragedie ludzkie m.in. jakie miały miejsce podczas powodzi w latach ubiegłych. Zarząd PROMAG S.A. przyłączył się do podejmowanych działań na rzecz poszkodowanych. W ramach Koncertu Charytatywnego, firmowanego przez Fundację ARS z Poznania zostały zebrane fundusze umożliwiające Fundacji przekazanie poszkodowanym żywności, odzieży, środków czystości, wody pitnej, a w dalszej kolejności - zakup niezbędnego sprzętu AGD oraz artykułów domowych pierwszej potrzeby. Koncert odbył się w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza i był jednym z elementów akcji "Pomoc z Poznania", w ramach której była niesiona pomoc wszystkim tym, którzy nie posiadali podstawowych przedmiotów codziennego użytku.

"DO PRZERWY 0:3" Pracownicy PROMAG S.A. przygotowali Szlachetną Paczkę

W roku 2011 pracownicy PROMAG S.A. udowodnili, że w jedności siła i wspólnie przygotowali Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny.
Przez kilka dni trwała w firmie akcja zbierania potrzebnych artykułów i przekazywania pieniędzy na zakup przedmiotów takich jak pralki, kołdry, pościele, artykuły spożywcze itp. Finał akcji miał miejsce w piątek 09.12.2011, kiedy to zakupiono brakujące artykuły i przygotowano paczki wraz z życzeniami dla potrzebującej rodziny.
W weekend paczka dotarła do adresatów. Wolontariusz, który opiekował się paczką przygotowaną przez pracowników naszej firmy był pod wrażeniem hojności, a członkowie obdarowanej rodziny nie kryli wzruszenia podczas otwierania prezentów.
W ramach podziękowania otrzymaliśmy certyfikat Super Drużyny.

Szlachetna Paczka w PROMAG S.A.

 
« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź