menu >
pl gb

Kompleksowe rozwiązania

Kompleksowa obsługa

Naszą misją jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie urządzeń składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów i usług możemy zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie logistyki wewnętrznej. Nasi Klienci nie muszą tracić czasu i kontaktować się z wieloma wykonawcami – wszystko znajdą u nas. Jesteśmy dla naszych Klientów partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji logistycznych.

Audyt logistyczny

Modernizacja magazynu, lub wprowadzenie nowego systemu transportu, czy składowania powinno zostać poprzedzone dokładną analizą potrzeb Klienta, oraz przepływu towarów w celu dobrania jak najlepszego rozwiązania. Profesjonalny audyt przeprowadzony przez naszych specjalistów gwarantuje dobór optymalnego systemu składowania i transportu w magazynie, oraz pozwala ograniczyć koszty inwestycji.

Doradztwo

Służymy Państwu pomocą i ponad 35-letnim doświadczeniem w opracowywaniu koncepcji zagospodarowania przestrzeni magazynowej, oraz transportu wewnątrzmagazynowego. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

Pomiary i projekt

Po wyborze optymalnego dla Państwa rozwiązania zagospodarowania magazynu, hali, lub warsztatu dokonujemy pomiarów i przygotowujemy projekt w oparciu o własne zaplecze konstrukcyjno-projektowe.

Integracja

Integracja systemów z obszaru gospodarki magazynowej.

Produkcja

Posiadamy dwie hale produkcyjne wyposażone w nowoczesne maszyny i technologie.

Dostawa i montaż

Oferowane przez nas produkty dostarczamy pod wskazany przez Państwa adres, a certyfikowane przez nas ekipy montażowe dokonują instalacji urządzenia. Nasi specjaliści świadczą również bezpłatne usługi szkoleniowe z zakresu bezpiecznej obsługi oferowanych przez nas urządzeń.

Zgłoszenie do UDT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami urządzenia z mechanicznym napędem podnoszenia podlegają dozorowi technicznemu. W ramach naszej oferty świadczymy usługi zgłoszenia tych produktów do UDT. Nie muszą się już Państwo o nic martwić, ponieważ to my przygotowujemy dokumentację i uczestniczymy w odbiorze UDT. więcej>>

Przeglądy okresowe

W trosce o bezpieczeństwo Państwa pracy, świadczymy również usługi przeglądów okresowych systemów regałowych i pomostów, wózków, urządzeń dźwignicowych i przeładunkowych, zgodnie z wytycznymi polskich i europejskich norm. Efektem każdego przeglądu jest raport, będący podstawą do podjęcia realizowanych przez nas prac naprawczych. więcej>>

Serwis

Nasza oferta nie byłaby pełna bez obsługi serwisowej. O ciągłość pracy w Państwa firmach dba 45 pracowników serwisu, posiadających wymagane uprawnienia, wyposażonych w niezbędne urządzenia diagnostyczne, oraz części zamienne. Do wszystkich oferowanych przez nas produktów oferujemy również oryginalne części zamienne. więcej>>

Szkolenia

Przeprowadzamy także szkolenia z zakresu oferowanych przez nas urządzeń, oraz ich bezpiecznej eksploatacji.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź