menu >
pl gb

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka 2013

 

Pracownicy naszej firmy kolejny rok z rzędu zaangażowali się w skompletowanie Szlachetnej Paczki dla jednej z potrzebujących rodzin. Tegoroczne przygotowania rozpoczęliśmy z dużym wyprzedzeniem akcją polegającą na odkładaniu złotówki z comiesięcznych wypłat. Pozwoliło nam to na zwiększenie środków, które mogliśmy przeznaczyć na zakup niezbędnych produktów.

Ze zniecierpliwieniem czekaliśmy na ujawnienie listy rodzin, które nastąpiło 17 listopada, gdyż od tego momentu miały nastąpić intensywne przygotowania. Do tej pory wspieraliśmy potrzebujących z Wielkopolski. Ponieważ jesteśmy firmą ogólnopolską, w tym roku postanowiliśmy wesprzeć rodzinę z innego rejonu Polski i wybraliśmy rodzinę z województwa Zachodniopomorskiego. Wiązało się to z dodaniem jeszcze jednego etapu do listy naszych działań, a mianowicie transportu zebranych produktów do naszego oddziału w Szczecinie.

W akcję pomocy wybranej rodzinie zaangażowała się cała firma: 10 naszych Oddziałów, Centrum Logistyczne w Koninku i Centrala w Poznaniu. W pierwszym tygodniu skupiliśmy się na zbiórce pieniędzy i niezbędnych produktów  dla naszej rodziny. W drugim tygodniu, znając już przybliżony budżet, którym dysponujemy rozpoczęliśmy poszukiwania  większych artykułów, a mianowicie rozkładanego fotela, kuchenki gazowej, opału i oczywiście upominków dla dzieci. Zakupem fotela, kuchenki i opału zajął się nasz szczeciński Oddział, który bardzo mocno zaangażował się w całą akcję. 2go i 3go grudnia w naszej Centrali w Poznaniu odbyło się wielkie pakowanie wszystkich produktów, które zostały zebrane w Poznaniu i pozostałych Oddziałach. Przygotowane paczki, ruszyły w długą drogę do Szczecina, która prowadziła przez nasze Centrum Logistyczne w Koninku.

7 grudnia, pomimo zamieci i orkanu z dnia poprzedniego, nasz transport dotarł do magazynu Szlachetnej Paczki w Szczecinie przy ul. 3 Maja, skąd wolontariusze dostarczyli paczki do potrzebującej rodziny. Jak widać bez dobrej logistyki nie byłoby Szlachetnej Paczki.
Szlachetna Paczka 2012

Szlachetna Paczka to akcja, która zrzesza ludzi z całej Polski: wolontariuszy, potrzebujące rodziny i darczyńców. Wyjątkowość tej akcji polega na tym, iż dobroczyńcy odpowiadają na konkretne potrzeby konkretnych ludzi.

W tym roku Paczka trafiła do 13236 rodzin a przyłączyli się do niej m.in. pan prezydent Bronisław Komorowski, Jerzy Dudek, aktorzy serialu rodzinka.pl, kabaret Ani Mru Mru, siostry Radwańskie, siatkarze reprezentacji polski, piłkarze ekstraklasy, polscy piłkarze z  Borussii i wielu innych ludzi dobrej woli.

My w naszej firmie również nie pozostaliśmy obojętni na potrzeby i los ludzi w trudnej sytuacji i z całym zapałem zaangażowaliśmy się w zbiórkę i zakup produktów dla wybranej rodziny. W piątek 7 grudnia wszystkie podarki zostały zapakowane i przekazane adresatom.

Cieszy nas fakt, że w tym szczególnym czasie mogliśmy kolejny raz przyłączyć się do Szlachetnej Paczki, której przyświeca szczytny cel – obdarowywania ludzi tym czego potrzebują najbardziej.


Szlachetna Paczka 2011

"DO PRZERWY 0:3" Pracownicy PROMAG S.A. przygotowali Szlachetną Paczkę

W roku 2011 pracownicy PROMAG S.A. udowodnili, że w jedności siła i wspólnie przygotowali Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny.

Przez kilka dni trwała w firmie akcja zbierania potrzebnych artykułów i przekazywania pieniądzy na zakup przedmiotów takich jak pralki, kołdry, pościele, artykuły spożywcze itp. Finał akcji miał miejsce w piątek 09.12.2011, kiedy to zakupiono brakujące artykuły i przygotowano paczki wraz z życzeniami dla potrzebującej rodziny.

W weekend paczka dotarła do adresatów. Wolontariusz, który opiekował się paczką przygotowaną przez pracowników naszej firmy był pod wrażeniem hojności, a członkowie obdarowanej rodziny nie kryli wzruszenia podczas otwierania prezentów.

W ramach podziękowania otrzymaliśmy certyfikat Super Drużyny.

Szlachetna Paczka w PROMAG S.A.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź