Realizacje PROMAG okiem kamery

Realizacje różnego rodzaju systemów transportu technologicznego, transportu palet czy pojemników to zaawansowane i skomplikowane instalacje wykorzystujące szereg urządzeń zintegrowanych w jedną całość. Najlepszym sposobem prezentacji doswiadczeń firmy w zakresie takich realizacji jest przedstawienie ich w postaci filmowej.

W tym miejscu zebrane zostały filmy prezentujace nasze realizacje. Lista tych realizacji jest dużo szersza - jednak nie zawsze możliwa jest realizacja, wykonanie filmu. Zachęcamy jednak do kontaktu z nami, ponieważ na wielu obiektach mamy mozliwość zorganizowania wizyty referencyjnej.

Brześć SIPA
Brześć SIPA Automatyczny system transportu i pakowania zintegrowany m.in. z urządzeniami detekcji ciał obcych. W magazynowej sekcji inwestycji wykorzystano wózki transferowe AutoMAG MOVER i wahadłowe AutoMAG SHUTTLE. Cztery zestawy urządzeń transportowane są przez wysoce wydajny, ponad 20-metrowy przenośnik pionowy AutoMAG LIFT, obsługujący załadunki i rozładunki na 8 poziomach składowania. Wszystkie procesy logistyczne wspiera dedykowane oprogramowanie WMS-PROMAG®. 
Grupa MND
Grupa MND Rozwiązanie tego typu wprowadza automatyzację w obszary transportu i składowania pojemników poprzez wykorzystanie robotów ACR  (Autonomous Case-handling Robots) do obsługi regałów półkowych. Umożliwia to maksymalne wykorzystanie kubatury budynku - wysokość bloku regałowego w tej realizacji wynosi 10 metrów. Przyśpieszenie zadań związanych z załadunkiem i rozładunkiem osiągnięto dzięki zastosowaniu AutoMAG Portów umożliwiających jednoczesne podejmowanie kliku pojemników z robota ACR.
Indrol
Indrol Realizacja wprowadzająca automatyzację w obszary transportu, paletyzacji i składowania w firmie indrol z branży mięsnej. W ramach zadania wprowadzono m.in. automatyczną paletyzację z użyciem trzech robotów pakujących dla różnych rodzajów kartonów i skrzynek, transport do automatycznego magazynu wraz z pełną integracją systemu WMS PROMAG z ERP w obszarze pakowania, paletyzacji, kontroli i dystrybucji towaru.
Wkręt-Met
Wkręt-Met Realizacja w firmie WKRĘT-MET obejmująca budowę automatycznego systemu owijania, nakładania narożników, etykietowania i transportu, pełną komunikację hali produkcyjnej i magazynowej poprzez estakadę oraz budowę prawidłowej logiki transportu w obszarze kontroli zapełnienia nitek przesyłowych.
Trend Glass
Trend Glass Realizacja zwiększająca stopień automatyzacji i bezpieczeństwa w magazynie wyrobów gotowych w hucie szkla Trend Glass. Zrealizowaliśmy w pełni w pełni automatyczny system gestego składowania AutoMAG Mover i prowadzący do niego ciąg przenosników paletowych o długosci około 200 metrów.
Polcar
Polcar Automatyzacja procesu kompletacji zamówień z wykorzystaniem automatycznego systemu transportu pojemników zrealizowana dla firmy Polcar PPH. Realizacja miała miejsce w największym w Europie magazynie części nadwozi samochodowych. Zastosowane rozwiązanie zapewnia bardzo wysoką wydajność sięgającą 1000 pojemników na godzinę.
Wart-Milk
Wart-Milk Realizacja mająca na celu automatyzację procesów transportu i składowania poprzez zastosowanie w pełni autorskiego systemu AutoMAG Mover - czyli systemu gęstego skladowania z siedmioma poziomami skladowania, na których znajduje się 4158 miejsc paletowych. ZAstosowane przenosniki pozwoliły na wyeliminowanie pracy wózków widłowych w magazynie wyrobów gotowych.
ZPC Brześć
ZPC Brześć Automatyzacja transportu i paletyzacji w firmie ZPB Brześć. Film prezentuje rozwiązanie zaprojektowane i wdrożone przez specjalistów PROMAG S.A. W filmie prezentowane są m.in.:system transportu w istniejącej hali produkcyjnej oraz robot paletyzujący wyposażony m.in. w chwytak mechaniczny.
Stolarz Lempert
Stolarz Lempert Zastosowanie robotów AIV w branży meblarskiej przyniosło redukcję kosztów transportu wewnątrzzakładowego, zwiększyło wydajność i bezpieczeństwo przewozu towarów.
Lamela
Lamela Zautomatyzowany system transportu palet w hali produkcyjnej, wykorzystujący ciągi przenośników umieszczone nad stanowiskami roboczymi, dźwigi pionowe oraz inne urządzenia pozwalające przeprowadzić proces transportu palet jednocześnie w bezpieczny i ekonomiczny sposób.