menu >
pl gb

linie transportowe - systemy przenośników - transportery

PROMAG - Twój partner w obszarze intralogistyki

Witamy na stronie internetowej prezentującej najbardziej zaawansowane rozwiązania firmy PROMAG S.A. w zakresie automatycznych systemów transportu wewnętrznego.

Jest to istotna dziedzina przemysłu stanowiąca jednocześnie części oferty naszej firmy, z której pełną wersją można zapoznać się na stronie www.promag.pl

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego, jednocześnie w sposób ciągły wdrażamy nowe technologie i unowocześniamy rozwiązania powiększając z każdym projektem nasze know-how.

Aktualności

2020
Kompleksowe wdrożenie: system transportu i sortowania kartonów wraz z pomostem magazynowym

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów pomostów magazynowych połączonych z systemami transportu do branży e-commerce. Jednym z nich była automatyzacja procesów kompletacji i pakowania w firmie z branży obuwniczej. Na inwestycję składały się pomosty magazynowe typu lotnisko połączone z systemem regałów półkowych DIMAX na pomoście, oraz automatycznym systemem transportu przenośnikowego.
2020
System transportu palet w branży farmaceutycznej

Dla naszego stałego Klienta, polskiego lidera w branży farmaceutycznej, wykonaliśmy system transportu palet tworzywowych i ryglowanych pojemników o podstawie typowej dla palety EUR. Instalacja znajduje się w nowym zakładzie produkcyjno-magazynowym pod Warszawą i stanowi element kompleksowego wyposażenia logistycznego dostarczonego przez PROMAG S.A.
2020
Kolejna instalacja dla e-commerce

Dla światowego lidera transportu i dystrybucji towarów zrealizowaliśmy system transportu kartonów.
2019
Automatyczny system transportu i składowania

System transportu w niniejszej realizacji stanowi wstęp do rozbudowanego automatycznego systemu składowania palet, który PROMAG S.A. wdrożył u Klienta z branży mleczarskiej.
2019
Podsumowanie V Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

24 października 2019r. w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG w Poznaniu zgromadzili się licznie przedstawiciele firm z całego kraju, zainteresowani najnowocześniejszymi rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów intralogistycznych.
2019
Automatyzacja transportu w POLCAR

System przenośników zrealizowany dla kolejnego Klienta zajmującego się dystrybucją części automotive. Zainstalowany system to optymalne rozwiązanie funkcjonalności wymaganej przez procesy wykonywane w magazynie Klienta. Logika pracy systemu polega na kompletacji towaru do pojemników i ich transporcie do odpowiedniego obszaru pakowania i wysyłki.
2019
System transportu kartonopojemników i palet EUR dystrybutora części automotive

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z naszych realizacji w obszarze logistyki magazynowej dystrybutora części automotive. System obsługuje szesnaście poziomów załadunkowo/wyładunkowych usytuowanych na czterech czteropoziomowych pomostach magazynowych. Został on zaprojektowany z myślą o codziennej eksploatacji w dwóch trybach pracy, oraz o przyszłej rozbudowie o układ decyzyjnych skanerów kodów paskowych.
czytaj więcej

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź