menu >
pl gb
Styczeń 2018
Fabryka w Nowej Soli wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania

Pogłębiając współpracę z jednym z wieloletnich dostawców - producentem napędów – firmą NORD, zrealizowaliśmy złożony projekt połączonych systemów transportu palet EUR, DHP, oraz rozwiązań niestandardowych. W założeniach przyjęto maksymalizację wykorzystania komponentów własnych klienta w tworzoną konstrukcję, w tym też rozproszenie sieci falowników lokalizowanych bezpośrednio w zabudowach przy napędach. Jest to pierwsza taka realizacja na rynku polskim oparta o innowacyjne rozwiązanie NORD.
Grudzień 2017
Estakada z przenośnikami nad stanowiskami roboczymi i maszynami produkcyjnymi

To kolejna realizacja z estakadą firmy PROMAG. Projekt wykorzystujący zaawansowane sterowanie przenośnikami wałkowymi, obrotnicą i przenośnikami pionowymi w celu zapewnienia bezpiecznego przemieszczenia palet o masie do 1500kg w sposób niezakłócający dotychczasowe funkcjonowanie hali produkcyjnej i magazynowej. Zastosowana przez nas zintegrowana zabudowa konstrukcji wsporczej poprzez dedykowane urządzenia transportu umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni bez wprowadzania fundamentalnych zmian w dotychczasowym rozmieszczeniu maszyn, urządzeń i ciągów komunikacyjnych.
Listopad 2017
Transport palet w branży chemicznej

Dla czołowego polskiego producenta z branży chemicznej przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy inwestycję w autonomiczny system transportu i magazynowania europalet, bazujący na przenośnikach wałkowych, obrotnicach, oraz pełnej integracji z systemem gęstego składowania opartym o wózki transportowe AutoMAG Shuttle.
Październik 2017
III Forum Magazyn Przyszłości za nami

Trzecia edycja Form Magazyn Przyszłości - za nami. 19.10.2017 w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG S.A. odbyła się edycja poświęcona Cyfrowej Integracji Procesów w intralogistyce. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników chcących rozwijać swoje przedsiębiorstwa w kierunku automatyzacji procesów.
Wrzesień 2017
System transportu pojemników i kartonów o łącznej długości 1 km

Dla wiodącego dostawcy usług dla branży e-commerce na rynku europejskim przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie obsługi zwrotów. Wielopoziomowy układ przenośników wałkowych i taśmowych zintegrowany ze stanowiskami pracy zapewnia dwukierunkowy przepływ paczek i pojemników, a także dedykowany system odprowadzania odpadów do sterowanej automatycznie balownicy i prasokontenera. Układ potrafi automatycznie przekierować odpady pomiędzy urządzeniami w momentach nadmiernego obciążenia urządzenia.
Sierpień 2017
Kolejna realizacja w branży meblarskiej

Dla światowego koncernu, wiodącego producenta mebli w Europie, PROMAG wykonał instalację 3 ciągów składającą się z przenośnika taśmowego i podestów technologicznych. Od ponad 10 lat dostarczamy tego typu systemy wykorzystywane na halach produkcyjnych do montażu mebli, ich kontroli jakości oraz transportu do pakowania.
Lipiec 2017
Przenośnik pionowy w Zakładach Mięsnych Skiba

Dla Zakładów Mięsnych Skiba zrealizowaliśmy system transportu palet z użyciem przenośnika pionowego dla powiększenia przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali.
Czerwiec 2017
System transportu z obrotnicą palet na wysokości H=80mm w bloku regałowym

Kompleksowa realizacja dla jednej z Okręgowych Spółdzielni Mleczarskich składa się z automatycznej linii transportu palet z produkcji na magazyn, oraz regałów rzędowych. Oba systemy zintegrowane zostały w jeden wspólny blok funkcjonalny dający znaczną oszczędność miejsca i wykorzystanie przestrzeni powyżej systemu transportu.
Maj 2017
Paletyzacja pojemników w Faurecii

Dla światowego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej wykonaliśmy automatyczny system transportu, paletyzacji i pakowania pojemników. We współpracy z inżynierami firmy Faurecia został stworzony układ spełniający wymogi wewnętrznych przepisów, przewyższający jednocześnie obowiązujące przepisy i normy bezpieczeństwa. Dostarczone urządzenia to m.in. dźwignik do odbioru pojemników z wózka, przenośniki wałkowe, stanowisko paletyzacji i automatyczna owijarka.
Kwiecień 2017
Spirala rolkowa grawitacyjna

PROMAG zakończył ciekawą realizację składającą się z regałów półkowych z pomostem i spirali rolkowej grawitacyjnej do transportu pojemników 600x400x400mm i max. masie 40kg. Urządzenie to pozwala na załadunek jednostek ładunkowych (pojemników, kartonów, paczek) o ustalonych z Klientem wymiarach.
Marzec 2017
Przenośnik z podestami dla branży meblarskiej

PROMAG wykonał u jednego z polskich producentów mebli tapicerowanych, instalację składającą się z przenośnika taśmowego i podestów technologicznych. Od ponad 10 lat dostarczamy tego typu systemy wykorzystywane na halach produkcyjnych do montażu mebli, ich kontroli jakości, oraz transportu do pakowania.
Luty 2017
Systemy transportu palet z przenośnikami pionowymi

Dla jednego z największych producentów wykładzin i włóknin wykonaliśmy dwa niezależne automatycznie systemy transportu palet z przenośnikami pionowymi, niepodlegającymi pod odbiory Urzędu Dozoru Technicznego i niewymagającymi od naszych Klientów wykonania prac budowlanych w postaci podszybia, przy wysokości roboczej całego układu na poziomie 80mm (umożliwiającymi załadunek i odbiór palet wózkiem paletowym ręcznym).
Luty 2017
Zrobotyzowana paletyzacja kartonów

Dla firmy BRZEŚĆ Sp. J.- producenta m.in. słomki ptysiowej PROMAG zrealizował automatyczny system transportu kartonów i ich paletyzacji za pomocą robota przemysłowego, a także system transportu palet z 3 stanowisk paletyzacji do automatycznej owijarki.
Styczeń 2017
System transportu palet dla OSM Łowicz

PROMAG jako doświadczony wykonawca automatycznych systemów transportu m.in. palet dla branży mleczarskiej, jak i wieloletni partner OSM ŁOWICZ w tym obszarze, wykonał kolejny układ transportu łączący produkcję z magazynem.
Styczeń 2017
System transportu kartonów w branży opakowaniowej

Dla jednego z największych producentów w branży opakowań zrealizowaliśmy system transportu pustych kartonów, składający się z przenośników taśmowych prostych i ukośnych, przenośników wałkowych, zsuwni grawitacyjnych, stołów kulowych i wielu typów spychaczy pneumatycznych.
Marzec 2017
35 lat nieustannego rozwoju PROMAG S.A.

W roku 2017 firma PROMAG S.A. świętuje 35. Jubileusz swojego istnienia. Uroczystość, która 2. marca odbyła się w Centrali Spółki w Poznaniu, była doskonałą okazją do wspomnień – przypomnienia początków firmy i trudnych realiów początku lat 80. w których powstawała, licznych przekształceń, jej nieustannego rozwoju oraz imponującej listy zrealizowanych przez minionych 35-lat inwestycji.
Grudzień 2016
Kolejny dwupoziomowy system transportu felg aluminiowych

Dla jednego z czołowych producentów felg- firmy RONAL po raz kolejny PROMAG wykonał automatyczne linie transportu obręczy aluminiowych.
Listopad 2016
WOSEBA wybiera sprawdzone rozwiązanie

Dla palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował już czwartą inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków widłowych.
Październik 2016
Kolejna firma kurierska zaufała PROMAG

Dla firmy FEDEX na jednym z polskich lotnisk PROMAG wykonał system transportu przesyłek kurierskich uwzględniający kontrolę rentgenowską przesyłanych paczek. Instalowany układ został wykonany z modułowych przenośników naszej firmy w kolorach firmowych Klienta.
Wrzesień 2016
II FORUM "Przyszłość biznesu w erze automatyzacji i robotyzacji"

21 września odbyło się II Forum 'Magazyn Przyszłości - Przyszłość biznesu w erze automatyzacji i robotyzacji" jako kontynuacja wydarzeń rozpoczętych wraz z otwarciem Centrum Techniki Magazynowej w zeszłym roku...
Wrzesień 2016
Realizacja w firmie LORENZ BAHLSEN okiem kamery po 4 latach funkcjonowania

W odpowiedzi na częste pytania naszych Klientów odnośnie trwałości tego typu rozwiązań postanowiliśmy wybrać się do firmy The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. i nagrać film po 4 latach eksploatacji automatycznego systemu transportu wewnętrznego i regałów paletowych.
Wrzesień 2016
ABB wciąż usprawnia strefę produkcji

Dla firmy ABB z siedzibą w Przasnyszu zrealizowaliśmy kolejną inwestycję. Tym razem dotyczyła ona obszaru produkcji izolatorów i obejmowała dostawę nowych urządzeń, jak i zmianę sterowania istniejących u Inwestora przenośników wałkowych i obrotnicy do transportu palet.
Sierpień 2016
Instalacja w mroźni w temperaturze -37

Dla jednego z naszych Klientów działających w branży spożywczej zrealizowaliśmy system transportu palet w mroźni, do pracy w temperaturze -37. Celem projektu było wsparcie procesu mrożenia produkowanych wyrobów, oraz maksymalne wykorzystanie tunelu mroźniczego.
Lipiec 2016
System transportu palet w Łowiczu

Celem projektu powierzonego przez firmę LAMELA była organizacja wysyłki palet bezpośrednio z hali produkcyjnej do nowej hali magazynowej, oraz wykorzystanie przestrzeni nad drogami komunikacyjnymi z uwzględnieniem budowy estakady.
Czerwiec 2016
Realizacja w branży e-commerce

Jedna z firm działająca w branży e-commerce zwróciła się do nas z prośbą o usprawnienie procesu kompletacji i wysyłki towarów z dwupoziomowego pomostu magazynowego.
Maj 2016
RONAL po raz kolejny wybiera PROMAG

Jeden z czołowych producentów felg- firma RONAL po raz kolejny powierzyła firmie PROMAG zadanie w obszarze automatycznego transportu wewnętrznego. Tym razem celem projektu była organizacja stanowisk kontroli jakości i naprawy felg aluminiowych.
Czerwiec 2016
DNI OTWARTE już za nami...

Dnia 15 i 16 czerwca gościliśmy dziesiątki gości z całej Polski. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas aby przybliżyć sobie tematykę rozwiązań automatycznych i zrobotyzowanych w procesach magazynowo - produkcyjnych.
Kwiecień 2016
Ciąg dalszy współpracy między RHENUS LOGISTICS, a PROMAG

Dla firmy Rhenus zaliczanej do wiodących europejskich firm świadczących usługi logistyczne wykonaliśmy po raz kolejny sprawdzone rozwiązanie w postaci automatycznego systemu transportu paczek o różnej masie. Ciągłość pracy kilku linii przenośników zapewniają specjalnie dobrane do tego typu aplikacji rolki akumulacyjne.
Marzec 2016
System transportu pojemników

Dla wiodącego dostawcy wyposażenia żłobków, szkół i przedszkoli PROMAG dostarczył kompleksowe rozwiązanie w postaci 2-poziomowego pomostu magazynowego wraz z automatycznym systemem kompletacji zamówień.
Luty 2016
Zrobotyzowana paletyzacja w Kaliszu

Celem projektu było stworzenie systemu transportu, zrobotyzowanej paletyzacji, pakowania i składowania produktów mleczarskich.
Styczeń 2016
Potężne przenośniki pionowe wraz z pomostem magazynowym

Dla wiodącego producenta rowerów PROMAG zaprojektował dużo gabarytowe przenośniki pionowe pozwalające na transport palet o wymiarach 1400x1400mm z towarem wystającym po szerokości o 450mm na stronę. Dodatkowo przewidziana została, ze względu na specjalną budowę palet, możliwość ich sztaplowania. Dwie niezależnie pracujące linie, działające w obu kierunkach, pozwalają na zbuforowanie max. 42 palet.
Grudzień 2015
PROMAG realizuje ponad 100m linię na konstrukcji wsporczej z przenośnikiem pionowym

Dla jednego z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych PROMAG dostarczył sprawdzone rozwiązanie w postaci automatycznej linii transportu palet, zainstalowanej na konstrukcji wsporczej łączącej produkcję z magazynem.
Listopad 2015
System owijania i transportu palet

Dla jednego z naszych stałych Klientów zmodyfikowaliśmy i powiększyliśmy system transportu palet w postaci przenośników wałkowych i obrotnic wałkowych, a także dostarczyliśmy nową owijarkę pierścieniową z automatycznym podajnikiem folii górnej, zintegrowanym z konstrukcją maszyny dla przykrywania wierzchu palety. Całość uzupełnił skaner.
Październik 2015
Kolejne 115 przenośników wyjechało do sortowni InPost

Sprawdzone i docenione przez wiele firm kurierskich i nie tylko, przenośniki wałkowe ręczne na stałe zagościły w harmonogramie wydziału produkcji PROMAG.
Wrzesień 2015
Automatyczne systemy transportu materacy uruchomione

Zakończyliśmy drugi etap inwestycji dla jednego ze światowych producentów materacy, polegający na dostawie i uruchomieniu automatycznych systemów transportu do współpracy z kilkoma maszynami produkcyjnymi Klienta.
Wrzesień 2015
System transportu pojemników dla ARKUS&ROMET

ARKUS & ROMET GROUP- współtwórca historii branży rowerowej i motoryzacyjnej w Polsce, dostawca rowerów, motorowerów, skuterów i motocykli powierzył PROMAG realizację pomostu magazynowego zabudowanego w większości na regałach półkowych, oraz automatyczny system transportu i kompletacji zamówień.
Lipiec 2015
Kolejna realizacja w branży meblarskiej

PROMAG dostarczył i uruchomił przenośniki taśmowe o długości 20m i szerokości 1m do transportu różnych drewnianych elementów mebli.
Czerwiec 2015
Automatyczne systemy transportu palet wraz owijarką z wirującym ramieniem i wiązarką

Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji dla jednego ze światowych producentów materacy, polegający na dostawie i uruchomieniu automatycznych systemów transportu palet EUR 800x1200, oraz wydłużonych palet typu EUR o długości 800x2000, wraz z automatyczną owijarką z wirującym ramieniem wyposażoną w dyspenser folii, a także automatyczną wiązarkę palet.
Maj 2015
Przenośniki modularne już pracują

Dla jednej z liczących się firm papierniczych w Europie, w 2 zakładach w Polsce wykonaliśmy automatyczne systemy transportu, składające się z przenośników modularnych i dźwigników nożycowych ze ścianami bocznymi.
Kwiecień 2015
Hurtownia motoryzacyjna wyposażona w dźwigi towarowe PROMAG

Dla jednego z największych w Polsce dystrybutora części samochodowych wykonaliśmy 4 dźwigi towarowe. Każdy z nich o pojemności 4 palet EUR.
Marzec 2015
Generalni wykonawcy budowlani też wybierają PROMAG

Generalny wykonawca budowlany kolejnej hali, dla zakładu produkcyjnego będącego częścią międzynarodowej grupy- światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych, wykonaliśmy sprawdzone rozwiązanie w postaci dźwigu towarowego.
Luty 2015
Podesty montażowe oddane do użytku

Zakończyliśmy 2 etapowy montaż podestów montażowych o łącznej powierzchni 600m2.
Luty 2015
Dźwig towarowy na zewnątrz hali

PROMAG wykonał dla jednego ze swoich Klientów dźwig towarowy do transportu palet z obudowaną konstrukcją przylegająca do istniejącego budynku.
Styczeń 2015
System transportu palet z owijarką pierścieniową

Dla jednej z hut szkła firma PROMAG wykonał system transportu palet łączący produkcję z halą magazynową. W skład dostawy weszła również owijarka pierścieniowa.
Listopad 2014
MLEKPOL decyduje się na PROMAG

Dla jednego z największych Zakładów Przetwórstwa Mlecznego w Polsce, PROMAG wykonał system transportu palet składający się m.in. z przenośników wałkowych i łańcuchowych, transferów wałkowych i przenośnika pionowego.
Październik 2014
Instalacja w branży rozlewniczej

Zakończyliśmy montaż kompleksowej instalacji systemu transportu palet, wraz z systemem gęstego składowania AutoMag w firmie działającej w branży rozlewniczej.
Wrzesień 2014
Kolejny system transportu palet

Dla wiodącego na świecie producenta zasuw do wody, kanalizacji, gazu, ochrony przeciwpożarowej, oraz do przemysłu wykonaliśmy kompleksowy projekt składający się między innymi z systemu transportu palet wyposażonego w wózek z przenośnikiem wałkowym i żurawie.
Lipiec 2014
Ciekawa realizacja w przemyśle mleczarskim

System transportu wyrobów gotowych i opakowań pomiędzy halą produkcyjną, a magazynem chłodniczym, uwzględniający technologię dojrzewania produktów dla przemysłu mleczarskiego.
Maj 2014
System z obrotnico-transferem, układarką palet i bandownicą

Stworzenie wydajnego systemu transportu zbiorników na paletach EUR dla KOSPEL nie tylko usprawniło proces pakowania wyrobów gotowych ale, co równie ważne, podniosło poziom bezpieczeństwa i ergonomii pracy.
Kwiecień 2014
Dźwigi towarowe dla Grupy Producentów Warzyw

PROMAG zakończył montaż dźwigów towarowych w 2 zakładach produkcyjnych Grupy Producentów Warzyw.
Marzec 2014
Przenośnik pionowy w firmie z branży spożywczej

PROMAG uruchomił wysoki na 20m przenośnik pionowy do transportu palet w istniejącym szybie Inwestora.
Luty 2014
O współpracy przy kawie

W palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków.
Styczeń 2014
System transportu palet i paletek z wyrobami

Dla jednego z naszych stałych klientów wykonaliśmy kolejne instalacje w zakresie: - systemów transportu palet kartonowych obejmująca m.in. przenośniki i obrotnice łańcuchowe, - systemów transport palet drewnianych o różnej wielkości, składający się z m.in. z przenośników i obrotnic wałkowych - systemu transportu paletek stalowych z wyrobami Klienta, w skład którego weszły m.in. przenośniki wałkowe, mosty zwodzone, stoły kulowe i przenośnik podwieszany.

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź