Aktualności

2021

System kompletacji zamówień szyty na miarę

Magazyn Klienta z branży weterynaryjnej został wyposażony w układ przenośników wspomagających proces kompletacji towaru do wysyłki. Cały obszar regałów został podzielony na strefy a przez środek, w osi poprowadzono główną linię przenośników. Na wysokości każdej strefy znajduje się bocznica (zrzut). Pojemnik którego zamówienie zawiera pozycję, która znajduje się w określonej strefie, zjeżdża na odpowiadającą jej bocznicę. Pracownik uzupełnia towar i odkłada pojemnik z powrotem na główną linię.

Czytaj więcej
2020

Kompleksowe wdrożenie: system transportu i sortowania kartonów wraz z pomostem magazynowym

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów pomostów magazynowych połączonych z systemami transportu do branży e-commerce. Jednym z nich była automatyzacja procesów kompletacji i pakowania w firmie z branży obuwniczej. Na inwestycję składały się pomosty magazynowe typu lotnisko połączone z systemem regałów półkowych DIMAX na pomoście, oraz automatycznym systemem transportu przenośnikowego.

Czytaj więcej
2020

System transportu palet w branży farmaceutycznej

Dla naszego stałego Klienta, polskiego lidera w branży farmaceutycznej, wykonaliśmy system transportu palet tworzywowych i ryglowanych pojemników o podstawie typowej dla palety EUR. Instalacja znajduje się w nowym zakładzie produkcyjno-magazynowym pod Warszawą i stanowi element kompleksowego wyposażenia logistycznego dostarczonego przez PROMAG S.A.

Czytaj więcej
2020

Kolejna instalacja dla e-commerce

Dla światowego lidera transportu i dystrybucji towarów zrealizowaliśmy system transportu kartonów.

Czytaj więcej
2019

Automatyczny system transportu i składowania

System transportu w niniejszej realizacji stanowi wstęp do rozbudowanego automatycznego systemu składowania palet, który PROMAG S.A. wdrożył u Klienta z branży mleczarskiej.

Czytaj więcej
2019

Podsumowanie V Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

24 października 2019r. w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG w Poznaniu zgromadzili się licznie przedstawiciele firm z całego kraju, zainteresowani najnowocześniejszymi rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów intralogistycznych.

Czytaj więcej
2019

Automatyzacja transportu w POLCAR

System przenośników zrealizowany dla kolejnego Klienta zajmującego się dystrybucją części automotive. Zainstalowany system to optymalne rozwiązanie funkcjonalności wymaganej przez procesy wykonywane w magazynie Klienta. Logika pracy systemu polega na kompletacji towaru do pojemników i ich transporcie do odpowiedniego obszaru pakowania i wysyłki.

Czytaj więcej
2019

System transportu kartonopojemników i palet EUR dystrybutora części automotive

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z naszych realizacji w obszarze logistyki magazynowej dystrybutora części automotive. System obsługuje szesnaście poziomów załadunkowo/wyładunkowych usytuowanych na czterech czteropoziomowych pomostach magazynowych. Został on zaprojektowany z myślą o codziennej eksploatacji w dwóch trybach pracy, oraz o przyszłej rozbudowie o układ decyzyjnych skanerów kodów paskowych.

Czytaj więcej
2019

Rozbudowa systemu transportu palet w firmie Nord

Producent motoreduktorów kontynuuje swój dynamiczny rozwój, wspierany przez automatyczne systemy transportu palet PROMAG S.A. Zwiększający się wolumen produkcyjny przyspieszył planowaną rozbudowę systemu o kolejne bocznice odbierające palety z produkcji.

Czytaj więcej
2019

Estakada z systemem przenośników poziomych i pionowych do transportu palet

Kolejny system transportu palet z estakadą, składający się z przenośników wałkowych, przenośników łańcuchowych, obrotnic wałkowych i przenośników pionowych. Urządzenia tworzą dwie niezależne linie transportowe z funkcją buforowania palet z wykorzystaniem czujników automatycznych. Każda linia umożliwia przetransportowanie do 100 palet na godzinę.

Czytaj więcej