menu >
pl gb

Podsumowanie V Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

Podsumowanie V Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI 24 października 2019r. w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG w Poznaniu zgromadzili się licznie przedstawiciele firm z całego kraju, zainteresowani najnowocześniejszymi rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów intralogistycznych.

Piąte, jubileuszowe Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI przebiegało pod hasłem INTELIGENTNY MAGAZYN, czyli nowe technologie w intralogistyce.  Swoją wiedzą z przybyłymi gośćmi podzielili się eksperci reprezentujący firmy ICAN INSTITUTE, YASKAWA, THINK, ANT DATA, INTEGRA CONSULTING POLAND a także URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO. Przedstawiciele PROMAG S.A. opowiedzieli o najnowszych sposobach na zwiększanie gęstości składowania w magazynach oraz automatyzacji procesów transportu wewnętrznego. Rozmawiano również o roli sztucznej inteligencji w biznesie, cyberbezpieczeństwie przemysłowym, inteligentnej robotyce, WMS'ie, możliwościach wsparcia podejmowania decyzji w logistyce za pomocą narzędzi Business Intelligence, a także wyzwaniach jakie stoją przed menedżerami w dobie rewolucji 4.0.

Uczestnicy V Forum mieli także możliwość przyjrzenia się z bliska pracy w pełni zautomatyzowanej linii transportu, kompletacji, paletyzacji i składowania w magazynie, wózka autonomicznego AGV oraz robota współpracującego, poznania funkcjonalności stanowiska do kompletacji przesyłek wyposażonego w kamerę oraz rękawice do skanowania. Czekał też na nich wózek platformowy wyposażony w innowacyjne rozwiązanie elektrycznych kół ERGOMOVE marki Blickle oraz stanowisko rozszerzonej rzeczywistości.

 Zapraszamy także do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź