menu >
pl gb

2017. System transportu z obrotnicą palet na wysokości H=80mm w bloku regałowym

2017. System transportu z obrotnicą palet na wysokości H=80mm w bloku regałowym Kompleksowa realizacja dla jednej z Okręgowych Spółdzielni Mleczarskich składa się z automatycznej linii transportu palet z produkcji na magazyn, oraz regałów rzędowych. Oba systemy zintegrowane w jeden wspólny blok funkcjonalny dający znaczną oszczędność miejsca i wykorzystanie przestrzeni powyżej systemu transportu.

PROMAG powiększył swoją ofertę o obrotnicę palet z wysokością roboczą H=80mm (do linii z możliwością odbioru/załadunku palety wózkiem paletowym ręcznym).

Fakt ten sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć Klientowi układ z możliwością zmiany kierunku transportu bez konieczności wykonania dodatkowych prac budowlanych w postaci zagłębienia pod urządzenie. Wespół z dostarczanym od wielu lat i cieszącym się niezmiennie dużą popularnością przenośnikiem pionowym o tych samych parametrach stanowi kompletne rozwiązanie do transportu palet nie podlegające pod odbiór UDT.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym projekcie było również umieszczenie urządzeń technologicznych wewnątrz bloku regałowego.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź