menu >
pl gb

DNI OTWARTE już za nami...

DNI OTWARTE już za nami... Dnia 15 i 16 czerwca gościliśmy dziesiątki gości z całej Polski. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas aby przybliżyć sobie tematykę rozwiązań automatycznych i zrobotyzowanych w procesach magazynowo - produkcyjnych.

Dnia 15 i 16 czerwca 2016 gościliśmy dziesiątki gości z całej Polski. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas aby przybliżyć sobie tematykę rozwiązań automatycznych i zrobotyzowanych w procesach magazynowo - produkcyjnych.

Zainteresowanie organizowanym przez nas wydarzeniem było bardzo duże. Goście byli zainteresowani zarówno prelekcjami prowadzonymi przez naszych specjalistów i partnerów jak i stanowiskami prezentującymi najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki.

Ogromną uwagę skupił główny punkt programu czyli pokaz działania w pełni zautomatyzowanej linii paletyzacji, depaletyzacji, transportu i składowania uzupełnionej o w pełni autonomiczny wózek w technologii AGV (ang. automated guided vehicle - automatycznie prowadzony pojazd).

Cieszymy się, że polskie przedsiębiorstwa coraz częściej dostrzegają zalety stosowania rozwiązań automatycznych, które mogą przyczynić się do wzrostu ich konkurencyjności na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem i zapraszamy do nawiązania współpracy w zakresie optymalizacji procesów magazynowo-produkcyjnych.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź