menu >
pl gb

ABB wciąż usprawnia strefę produkcji

ABB wciąż usprawnia strefę produkcji Dla firmy ABB z siedzibą w Przasnyszu zrealizowaliśmy kolejną inwestycję. Tym razem dotyczyła ona obszaru produkcji izolatorów i obejmowała dostawę nowych urządzeń, jak i zmianę sterowania istniejących u Inwestora przenośników wałkowych i obrotnicy do transportu palet.

W skład dostawy weszło kilkanaście różnych przenośników wałkowych, wiele z nich uchylnych, lub w różny sposób unoszonych, wyposażonych w blokady pneumatyczne; kilkanaście stołów kulowych, a także wózki z torowiskami z mechanizmem opuszczania i podnoszenia.

Zakłady wytwórcze ABB w Przasnyszu należą do najnowocześniejszych fabryk aparatury średnich i wysokich napięć na świecie. Powstaje tu wiele wyrobów w ramach produkcji specjalizowanej,co oznacza, że przasnyska fabryka – jako jedyna w Grupie ABB – produkuje je i zaopatruje rynki na wszystkich kontynentach. Zakład słynie w Polsce i poza jej granicami z przekładników, rozłączników, ograniczników przepięć, oraz bezpieczników.

W przasnyskim oddziale ABB pracuje ponad 300 osób, a sama fabryka jest przykładem praktycznego stosowania zasad efektywności energetycznej.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź