menu >
pl gb

O współpracy przy kawie

O współpracy przy kawie W palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków.

 

W 2013 roku firma WOSEBA rozpoczęła modernizację swojego magazynu, której głównym założeniem było powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali. Dodatkowym wymogiem przy reorganizacji było ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy pomocy wózków widłowych w celu poprawy bezpieczeństwa.

 

Rozwiązanie zaproponowane przez PROMAG  obejmowało:

  • stworzenie dodatkowej powierzchni magazynowej za pomocą pomostu magazynowego,
  • transport towarów na stworzony za pomocą pomostu magazynowego dodatkowy poziom za pomocą przenośników załadowczych, dźwigu towarowego, oraz przenośników rozładowczych,
  • zamknięcie dostępu do dźwigu towarowego ze względów bezpieczeństwa za pomocą bram skrzydłowych zamykanych pneumatycznie.

Wdrożone rozwiązanie zostało dobrze dopasowane do potrzeb Klienta i spełniło idealnie jego wymagania w zakresie optymalizacji procesów, oraz bezpieczeństwa pracy.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź