menu >
pl gb
Marzec 2018
Urządzenie do wymiany palet i przenośnik pionowy w piekarni

Polski producent pieczywa mrożonego i świeżego korzysta z przenośnika pionowego, który na przestrzeni wielu lat doświadczeń, stał się sztandarowym produktem PROMAG w obszarze systemów transportu palet. Brak konieczności wykonywania prac budowlanych związanych z zadołowaniem i szybem, oraz odbiorów Urzędu Dozoru Technicznego to niewątpliwe atuty które wyróżniają każdy przenośnik pionowy naszej firmy.
Luty 2018
RONAL ponownie inwestuje w przenośniki PROMAG

PROMAG zainstalował i uruchomił kolejny dwupoziomowy automatyczny system transportu dla firmy Ronal Polska Sp. z o.o. Urządzenia służą usprawnieniu i organizacji pracy na stanowiskach kontroli, naprawy i paletyzacji kół aluminiowych.
Styczeń 2018
Fabryka w Nowej Soli wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania

Pogłębiając współpracę z jednym z wieloletnich dostawców - producentem napędów – firmą NORD, zrealizowaliśmy złożony projekt połączonych systemów transportu palet EUR, DHP, oraz rozwiązań niestandardowych. W założeniach przyjęto maksymalizację wykorzystania komponentów własnych klienta w tworzoną konstrukcję, w tym też rozproszenie sieci falowników lokalizowanych bezpośrednio w zabudowach przy napędach. Jest to pierwsza taka realizacja na rynku polskim oparta o innowacyjne rozwiązanie NORD.
Grudzień 2017
Estakada z przenośnikami nad stanowiskami roboczymi i maszynami produkcyjnymi

To kolejna realizacja z estakadą firmy PROMAG. Projekt wykorzystujący zaawansowane sterowanie przenośnikami wałkowymi, obrotnicą i przenośnikami pionowymi w celu zapewnienia bezpiecznego przemieszczenia palet o masie do 1500kg w sposób niezakłócający dotychczasowe funkcjonowanie hali produkcyjnej i magazynowej. Zastosowana przez nas zintegrowana zabudowa konstrukcji wsporczej poprzez dedykowane urządzenia transportu umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni bez wprowadzania fundamentalnych zmian w dotychczasowym rozmieszczeniu maszyn, urządzeń i ciągów komunikacyjnych.
Listopad 2017
Transport palet w branży chemicznej

Dla czołowego polskiego producenta z branży chemicznej przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy inwestycję w autonomiczny system transportu i magazynowania europalet, bazujący na przenośnikach wałkowych, obrotnicach, oraz pełnej integracji z systemem gęstego składowania opartym o wózki transportowe AutoMAG Shuttle.
Październik 2017
III Forum Magazyn Przyszłości za nami

Trzecia edycja Form Magazyn Przyszłości - za nami. 19.10.2017 w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG S.A. odbyła się edycja poświęcona Cyfrowej Integracji Procesów w intralogistyce. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników chcących rozwijać swoje przedsiębiorstwa w kierunku automatyzacji procesów.
Wrzesień 2017
System transportu pojemników i kartonów o łącznej długości 1 km

Dla wiodącego dostawcy usług dla branży e-commerce na rynku europejskim przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie obsługi zwrotów. Wielopoziomowy układ przenośników wałkowych i taśmowych zintegrowany ze stanowiskami pracy zapewnia dwukierunkowy przepływ paczek i pojemników, a także dedykowany system odprowadzania odpadów do sterowanej automatycznie balownicy i prasokontenera. Układ potrafi automatycznie przekierować odpady pomiędzy urządzeniami w momentach nadmiernego obciążenia urządzenia.
Sierpień 2017
Kolejna realizacja w branży meblarskiej

Dla światowego koncernu, wiodącego producenta mebli w Europie, PROMAG wykonał instalację 3 ciągów składającą się z przenośnika taśmowego i podestów technologicznych. Od ponad 10 lat dostarczamy tego typu systemy wykorzystywane na halach produkcyjnych do montażu mebli, ich kontroli jakości oraz transportu do pakowania.
Lipiec 2017
Przenośnik pionowy w Zakładach Mięsnych Skiba

Dla Zakładów Mięsnych Skiba zrealizowaliśmy system transportu palet z użyciem przenośnika pionowego dla powiększenia przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali.
Czerwiec 2017
System transportu z obrotnicą palet na wysokości H=80mm w bloku regałowym

Kompleksowa realizacja dla jednej z Okręgowych Spółdzielni Mleczarskich składa się z automatycznej linii transportu palet z produkcji na magazyn, oraz regałów rzędowych. Oba systemy zintegrowane zostały w jeden wspólny blok funkcjonalny dający znaczną oszczędność miejsca i wykorzystanie przestrzeni powyżej systemu transportu.
Maj 2017
Paletyzacja pojemników w Faurecii

Dla światowego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej wykonaliśmy automatyczny system transportu, paletyzacji i pakowania pojemników. We współpracy z inżynierami firmy Faurecia został stworzony układ spełniający wymogi wewnętrznych przepisów, przewyższający jednocześnie obowiązujące przepisy i normy bezpieczeństwa. Dostarczone urządzenia to m.in. dźwignik do odbioru pojemników z wózka, przenośniki wałkowe, stanowisko paletyzacji i automatyczna owijarka.
Kwiecień 2017
Spirala rolkowa grawitacyjna

PROMAG zakończył ciekawą realizację składającą się z regałów półkowych z pomostem i spirali rolkowej grawitacyjnej do transportu pojemników 600x400x400mm i max. masie 40kg. Urządzenie to pozwala na załadunek jednostek ładunkowych (pojemników, kartonów, paczek) o ustalonych z Klientem wymiarach.
Marzec 2017
Przenośnik z podestami dla branży meblarskiej

PROMAG wykonał u jednego z polskich producentów mebli tapicerowanych, instalację składającą się z przenośnika taśmowego i podestów technologicznych. Od ponad 10 lat dostarczamy tego typu systemy wykorzystywane na halach produkcyjnych do montażu mebli, ich kontroli jakości, oraz transportu do pakowania.
Marzec 2017
35 lat nieustannego rozwoju PROMAG S.A.

W roku 2017 firma PROMAG S.A. świętuje 35. Jubileusz swojego istnienia. Uroczystość, która 2. marca odbyła się w Centrali Spółki w Poznaniu, była doskonałą okazją do wspomnień – przypomnienia początków firmy i trudnych realiów początku lat 80. w których powstawała, licznych przekształceń, jej nieustannego rozwoju oraz imponującej listy zrealizowanych przez minionych 35-lat inwestycji.
Luty 2017
Systemy transportu palet z przenośnikami pionowymi

Dla jednego z największych producentów wykładzin i włóknin wykonaliśmy dwa niezależne automatycznie systemy transportu palet z przenośnikami pionowymi, niepodlegającymi pod odbiory Urzędu Dozoru Technicznego i niewymagającymi od naszych Klientów wykonania prac budowlanych w postaci podszybia, przy wysokości roboczej całego układu na poziomie 80mm (umożliwiającymi załadunek i odbiór palet wózkiem paletowym ręcznym).
Luty 2017
Zrobotyzowana paletyzacja kartonów

Dla firmy BRZEŚĆ Sp. J.- producenta m.in. słomki ptysiowej PROMAG zrealizował automatyczny system transportu kartonów i ich paletyzacji za pomocą robota przemysłowego, a także system transportu palet z 3 stanowisk paletyzacji do automatycznej owijarki.
Styczeń 2017
System transportu palet dla OSM Łowicz

PROMAG jako doświadczony wykonawca automatycznych systemów transportu m.in. palet dla branży mleczarskiej, jak i wieloletni partner OSM ŁOWICZ w tym obszarze, wykonał kolejny układ transportu łączący produkcję z magazynem.
Styczeń 2017
System transportu kartonów w branży opakowaniowej

Dla jednego z największych producentów w branży opakowań zrealizowaliśmy system transportu pustych kartonów, składający się z przenośników taśmowych prostych i ukośnych, przenośników wałkowych, zsuwni grawitacyjnych, stołów kulowych i wielu typów spychaczy pneumatycznych.
Grudzień 2016
Kolejny dwupoziomowy system transportu felg aluminiowych

Dla jednego z czołowych producentów felg- firmy RONAL po raz kolejny PROMAG wykonał automatyczne linie transportu obręczy aluminiowych.
Listopad 2016
WOSEBA wybiera sprawdzone rozwiązanie

Dla palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował już czwartą inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków widłowych.
Październik 2016
Kolejna firma kurierska zaufała PROMAG

Dla firmy FEDEX na jednym z polskich lotnisk PROMAG wykonał system transportu przesyłek kurierskich uwzględniający kontrolę rentgenowską przesyłanych paczek. Instalowany układ został wykonany z modułowych przenośników naszej firmy w kolorach firmowych Klienta.
Wrzesień 2016
II FORUM "Przyszłość biznesu w erze automatyzacji i robotyzacji"

21 września odbyło się II Forum 'Magazyn Przyszłości - Przyszłość biznesu w erze automatyzacji i robotyzacji" jako kontynuacja wydarzeń rozpoczętych wraz z otwarciem Centrum Techniki Magazynowej w zeszłym roku...
Wrzesień 2016
Realizacja w firmie LORENZ BAHLSEN okiem kamery po 4 latach funkcjonowania

W odpowiedzi na częste pytania naszych Klientów odnośnie trwałości tego typu rozwiązań postanowiliśmy wybrać się do firmy The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. i nagrać film po 4 latach eksploatacji automatycznego systemu transportu wewnętrznego i regałów paletowych.
Wrzesień 2016
ABB wciąż usprawnia strefę produkcji

Dla firmy ABB z siedzibą w Przasnyszu zrealizowaliśmy kolejną inwestycję. Tym razem dotyczyła ona obszaru produkcji izolatorów i obejmowała dostawę nowych urządzeń, jak i zmianę sterowania istniejących u Inwestora przenośników wałkowych i obrotnicy do transportu palet.
Sierpień 2016
Instalacja w mroźni w temperaturze -37

Dla jednego z naszych Klientów działających w branży spożywczej zrealizowaliśmy system transportu palet w mroźni, do pracy w temperaturze -37. Celem projektu było wsparcie procesu mrożenia produkowanych wyrobów, oraz maksymalne wykorzystanie tunelu mroźniczego.
Lipiec 2016
System transportu palet w Łowiczu

Celem projektu powierzonego przez firmę LAMELA była organizacja wysyłki palet bezpośrednio z hali produkcyjnej do nowej hali magazynowej, oraz wykorzystanie przestrzeni nad drogami komunikacyjnymi z uwzględnieniem budowy estakady.
Czerwiec 2016
Realizacja w branży e-commerce

Jedna z firm działająca w branży e-commerce zwróciła się do nas z prośbą o usprawnienie procesu kompletacji i wysyłki towarów z dwupoziomowego pomostu magazynowego.
Czerwiec 2016
DNI OTWARTE już za nami...

Dnia 15 i 16 czerwca gościliśmy dziesiątki gości z całej Polski. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas aby przybliżyć sobie tematykę rozwiązań automatycznych i zrobotyzowanych w procesach magazynowo - produkcyjnych.
Maj 2016
RONAL po raz kolejny wybiera PROMAG

Jeden z czołowych producentów felg- firma RONAL po raz kolejny powierzyła firmie PROMAG zadanie w obszarze automatycznego transportu wewnętrznego. Tym razem celem projektu była organizacja stanowisk kontroli jakości i naprawy felg aluminiowych.
Kwiecień 2016
Ciąg dalszy współpracy między RHENUS LOGISTICS, a PROMAG

Dla firmy Rhenus zaliczanej do wiodących europejskich firm świadczących usługi logistyczne wykonaliśmy po raz kolejny sprawdzone rozwiązanie w postaci automatycznego systemu transportu paczek o różnej masie. Ciągłość pracy kilku linii przenośników zapewniają specjalnie dobrane do tego typu aplikacji rolki akumulacyjne.
Marzec 2016
System transportu pojemników

Dla wiodącego dostawcy wyposażenia żłobków, szkół i przedszkoli PROMAG dostarczył kompleksowe rozwiązanie w postaci 2-poziomowego pomostu magazynowego wraz z automatycznym systemem kompletacji zamówień.
Luty 2016
Zrobotyzowana paletyzacja w Kaliszu

Celem projektu było stworzenie systemu transportu, zrobotyzowanej paletyzacji, pakowania i składowania produktów mleczarskich.
Styczeń 2016
Potężne przenośniki pionowe wraz z pomostem magazynowym

Dla wiodącego producenta rowerów PROMAG zaprojektował dużo gabarytowe przenośniki pionowe pozwalające na transport palet o wymiarach 1400x1400mm z towarem wystającym po szerokości o 450mm na stronę. Dodatkowo przewidziana została, ze względu na specjalną budowę palet, możliwość ich sztaplowania. Dwie niezależnie pracujące linie, działające w obu kierunkach, pozwalają na zbuforowanie max. 42 palet.
Grudzień 2015
PROMAG realizuje ponad 100m linię na konstrukcji wsporczej z przenośnikiem pionowym

Dla jednego z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych PROMAG dostarczył sprawdzone rozwiązanie w postaci automatycznej linii transportu palet, zainstalowanej na konstrukcji wsporczej łączącej produkcję z magazynem.
Listopad 2015
System owijania i transportu palet

Dla jednego z naszych stałych Klientów zmodyfikowaliśmy i powiększyliśmy system transportu palet w postaci przenośników wałkowych i obrotnic wałkowych, a także dostarczyliśmy nową owijarkę pierścieniową z automatycznym podajnikiem folii górnej, zintegrowanym z konstrukcją maszyny dla przykrywania wierzchu palety. Całość uzupełnił skaner.
Październik 2015
Kolejne 115 przenośników wyjechało do sortowni InPost

Sprawdzone i docenione przez wiele firm kurierskich i nie tylko, przenośniki wałkowe ręczne na stałe zagościły w harmonogramie wydziału produkcji PROMAG.
Wrzesień 2015
Automatyczne systemy transportu materacy uruchomione

Zakończyliśmy drugi etap inwestycji dla jednego ze światowych producentów materacy, polegający na dostawie i uruchomieniu automatycznych systemów transportu do współpracy z kilkoma maszynami produkcyjnymi Klienta.
Wrzesień 2015
System transportu pojemników dla ARKUS&ROMET

ARKUS & ROMET GROUP- współtwórca historii branży rowerowej i motoryzacyjnej w Polsce, dostawca rowerów, motorowerów, skuterów i motocykli powierzył PROMAG realizację pomostu magazynowego zabudowanego w większości na regałach półkowych, oraz automatyczny system transportu i kompletacji zamówień.
Lipiec 2015
Kolejna realizacja w branży meblarskiej

PROMAG dostarczył i uruchomił przenośniki taśmowe o długości 20m i szerokości 1m do transportu różnych drewnianych elementów mebli.
Czerwiec 2015
Automatyczne systemy transportu palet wraz owijarką z wirującym ramieniem i wiązarką

Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji dla jednego ze światowych producentów materacy, polegający na dostawie i uruchomieniu automatycznych systemów transportu palet EUR 800x1200, oraz wydłużonych palet typu EUR o długości 800x2000, wraz z automatyczną owijarką z wirującym ramieniem wyposażoną w dyspenser folii, a także automatyczną wiązarkę palet.
Maj 2015
Przenośniki modularne już pracują

Dla jednej z liczących się firm papierniczych w Europie, w 2 zakładach w Polsce wykonaliśmy automatyczne systemy transportu, składające się z przenośników modularnych i dźwigników nożycowych ze ścianami bocznymi.
Kwiecień 2015
Hurtownia motoryzacyjna wyposażona w dźwigi towarowe PROMAG

Dla jednego z największych w Polsce dystrybutora części samochodowych wykonaliśmy 4 dźwigi towarowe. Każdy z nich o pojemności 4 palet EUR.
Marzec 2015
Generalni wykonawcy budowlani też wybierają PROMAG

Generalny wykonawca budowlany kolejnej hali, dla zakładu produkcyjnego będącego częścią międzynarodowej grupy- światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych, wykonaliśmy sprawdzone rozwiązanie w postaci dźwigu towarowego.
Luty 2015
Podesty montażowe oddane do użytku

Zakończyliśmy 2 etapowy montaż podestów montażowych o łącznej powierzchni 600m2.
Luty 2015
Dźwig towarowy na zewnątrz hali

PROMAG wykonał dla jednego ze swoich Klientów dźwig towarowy do transportu palet z obudowaną konstrukcją przylegająca do istniejącego budynku.
Styczeń 2015
System transportu palet z owijarką pierścieniową

Dla jednej z hut szkła firma PROMAG wykonał system transportu palet łączący produkcję z halą magazynową. W skład dostawy weszła również owijarka pierścieniowa.
Listopad 2014
MLEKPOL decyduje się na PROMAG

Dla jednego z największych Zakładów Przetwórstwa Mlecznego w Polsce, PROMAG wykonał system transportu palet składający się m.in. z przenośników wałkowych i łańcuchowych, transferów wałkowych i przenośnika pionowego.
Październik 2014
Instalacja w branży rozlewniczej

Zakończyliśmy montaż kompleksowej instalacji systemu transportu palet, wraz z systemem gęstego składowania AutoMag w firmie działającej w branży rozlewniczej.
Wrzesień 2014
Kolejny system transportu palet

Dla wiodącego na świecie producenta zasuw do wody, kanalizacji, gazu, ochrony przeciwpożarowej, oraz do przemysłu wykonaliśmy kompleksowy projekt składający się między innymi z systemu transportu palet wyposażonego w wózek z przenośnikiem wałkowym i żurawie.
Lipiec 2014
Ciekawa realizacja w przemyśle mleczarskim

System transportu wyrobów gotowych i opakowań pomiędzy halą produkcyjną, a magazynem chłodniczym, uwzględniający technologię dojrzewania produktów dla przemysłu mleczarskiego.
Maj 2014
System z obrotnico-transferem, układarką palet i bandownicą

Stworzenie wydajnego systemu transportu zbiorników na paletach EUR dla KOSPEL nie tylko usprawniło proces pakowania wyrobów gotowych ale, co równie ważne, podniosło poziom bezpieczeństwa i ergonomii pracy.
Kwiecień 2014
Dźwigi towarowe dla Grupy Producentów Warzyw

PROMAG zakończył montaż dźwigów towarowych w 2 zakładach produkcyjnych Grupy Producentów Warzyw.
Marzec 2014
Przenośnik pionowy w firmie z branży spożywczej

PROMAG uruchomił wysoki na 20m przenośnik pionowy do transportu palet w istniejącym szybie Inwestora.
Luty 2014
O współpracy przy kawie

W palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków.
Styczeń 2014
System transportu palet i paletek z wyrobami

Dla jednego z naszych stałych klientów wykonaliśmy kolejne instalacje w zakresie: - systemów transportu palet kartonowych obejmująca m.in. przenośniki i obrotnice łańcuchowe, - systemów transport palet drewnianych o różnej wielkości, składający się z m.in. z przenośników i obrotnic wałkowych - systemu transportu paletek stalowych z wyrobami Klienta, w skład którego weszły m.in. przenośniki wałkowe, mosty zwodzone, stoły kulowe i przenośnik podwieszany.

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź