menu >
pl gb
2020
Kompleksowe wdrożenie: system transportu i sortowania kartonów wraz z pomostem magazynowym

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów pomostów magazynowych połączonych z systemami transportu do branży e-commerce. Jednym z nich była automatyzacja procesów kompletacji i pakowania w firmie z branży obuwniczej. Na inwestycję składały się pomosty magazynowe typu lotnisko połączone z systemem regałów półkowych DIMAX na pomoście, oraz automatycznym systemem transportu przenośnikowego.
2020
System transportu palet w branży farmaceutycznej

Dla naszego stałego Klienta, polskiego lidera w branży farmaceutycznej, wykonaliśmy system transportu palet tworzywowych i ryglowanych pojemników o podstawie typowej dla palety EUR. Instalacja znajduje się w nowym zakładzie produkcyjno-magazynowym pod Warszawą i stanowi element kompleksowego wyposażenia logistycznego dostarczonego przez PROMAG S.A.
2020
Kolejna instalacja dla e-commerce

Dla światowego lidera transportu i dystrybucji towarów zrealizowaliśmy system transportu kartonów.
2019
Automatyczny system transportu i składowania

System transportu w niniejszej realizacji stanowi wstęp do rozbudowanego automatycznego systemu składowania palet, który PROMAG S.A. wdrożył u Klienta z branży mleczarskiej.
2019
Podsumowanie V Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

24 października 2019r. w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG w Poznaniu zgromadzili się licznie przedstawiciele firm z całego kraju, zainteresowani najnowocześniejszymi rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów intralogistycznych.
2019
Automatyzacja transportu w POLCAR

System przenośników zrealizowany dla kolejnego Klienta zajmującego się dystrybucją części automotive. Zainstalowany system to optymalne rozwiązanie funkcjonalności wymaganej przez procesy wykonywane w magazynie Klienta. Logika pracy systemu polega na kompletacji towaru do pojemników i ich transporcie do odpowiedniego obszaru pakowania i wysyłki.
2019
System transportu kartonopojemników i palet EUR dystrybutora części automotive

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z naszych realizacji w obszarze logistyki magazynowej dystrybutora części automotive. System obsługuje szesnaście poziomów załadunkowo/wyładunkowych usytuowanych na czterech czteropoziomowych pomostach magazynowych. Został on zaprojektowany z myślą o codziennej eksploatacji w dwóch trybach pracy, oraz o przyszłej rozbudowie o układ decyzyjnych skanerów kodów paskowych.
2019
Rozbudowa systemu transportu palet w firmie Nord

Producent motoreduktorów kontynuuje swój dynamiczny rozwój, wspierany przez automatyczne systemy transportu palet PROMAG S.A. Zwiększający się wolumen produkcyjny przyspieszył planowaną rozbudowę systemu o kolejne bocznice odbierające palety z produkcji.
2019
Estakada z systemem przenośników poziomych i pionowych do transportu palet

Kolejny system transportu palet z estakadą, składający się z przenośników wałkowych, przenośników łańcuchowych, obrotnic wałkowych i przenośników pionowych. Urządzenia tworzą dwie niezależne linie transportowe z funkcją buforowania palet z wykorzystaniem czujników automatycznych. Każda linia umożliwia przetransportowanie do 100 palet na godzinę.
2018
System automatycznego transportu w e-commerce

Znana polska księgarnia zautomatyzowała odbiór i transport pojemników do obszaru pakowania. System składa się z przenośników wałkowych napędzanych, łuków wałkowych, przenośników taśmowych i łuków taśmowych transportujących pojemniki z piętra antresoli na parter.
2018
Układ dźwigów towarowych w branży e-commerce

Dynamiczny rozwój branży e-commerce skłonił jednego z naszych Klientów do budowy układu dźwigów towarowych, usprawniających transport towaru pomiędzy piętrami antresoli magazynowej.
2018
Urządzenie do wymiany palet i przenośnik pionowy w piekarni

Polski producent pieczywa mrożonego i świeżego korzysta z przenośnika pionowego, który na przestrzeni wielu lat doświadczeń, stał się sztandarowym produktem PROMAG w obszarze systemów transportu palet.
2018
RONAL ponownie inwestuje w przenośniki PROMAG

PROMAG zainstalował i uruchomił kolejny dwupoziomowy automatyczny system transportu dla firmy Ronal Polska Sp. z o.o. Urządzenia służą usprawnieniu i organizacji pracy na stanowiskach kontroli, naprawy i paletyzacji kół aluminiowych.
2018
Fabryka w Nowej Soli wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania

Pogłębiając współpracę z jednym z wieloletnich dostawców - producentem napędów – firmą NORD, zrealizowaliśmy złożony projekt połączonych systemów transportu palet EUR, DHP, oraz rozwiązań niestandardowych. W założeniach przyjęto maksymalizację wykorzystania komponentów własnych klienta w tworzoną konstrukcję, w tym też rozproszenie sieci falowników lokalizowanych bezpośrednio w zabudowach przy napędach. Jest to pierwsza taka realizacja na rynku polskim oparta o innowacyjne rozwiązanie NORD.
2017
Transport palet w branży chemicznej

Dla czołowego polskiego producenta z branży chemicznej przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy inwestycję w autonomiczny system transportu i magazynowania europalet, bazujący na przenośnikach wałkowych, obrotnicach, oraz pełnej integracji z systemem gęstego składowania opartym o wózki transportowe AutoMAG Shuttle.
2017
III Forum Magazyn Przyszłości za nami

Trzecia edycja Form Magazyn Przyszłości - za nami. 19.10.2017 w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG S.A. odbyła się edycja poświęcona Cyfrowej Integracji Procesów w intralogistyce. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników chcących rozwijać swoje przedsiębiorstwa w kierunku automatyzacji procesów.
2017
System transportu pojemników i kartonów o łącznej długości 1 km

Dla wiodącego dostawcy usług dla branży e-commerce na rynku europejskim przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie obsługi zwrotów. Wielopoziomowy układ przenośników wałkowych i taśmowych zintegrowany ze stanowiskami pracy zapewnia dwukierunkowy przepływ paczek i pojemników, a także dedykowany system odprowadzania odpadów do sterowanej automatycznie balownicy i prasokontenera. Układ potrafi automatycznie przekierować odpady pomiędzy urządzeniami w momentach nadmiernego obciążenia urządzenia.
2017
System transportu z obrotnicą palet na wysokości H=80mm w bloku regałowym

Kompleksowa realizacja dla jednej z Okręgowych Spółdzielni Mleczarskich składa się z automatycznej linii transportu palet z produkcji na magazyn, oraz regałów rzędowych. Oba systemy zintegrowane zostały w jeden wspólny blok funkcjonalny dający znaczną oszczędność miejsca i wykorzystanie przestrzeni powyżej systemu transportu.
2017
Paletyzacja pojemników w Faurecii

Dla światowego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej wykonaliśmy automatyczny system transportu, paletyzacji i pakowania pojemników. We współpracy z inżynierami firmy Faurecia został stworzony układ spełniający wymogi wewnętrznych przepisów, przewyższający jednocześnie obowiązujące przepisy i normy bezpieczeństwa. Dostarczone urządzenia to m.in. dźwignik do odbioru pojemników z wózka, przenośniki wałkowe, stanowisko paletyzacji i automatyczna owijarka.
2017
Spirala rolkowa grawitacyjna

PROMAG zakończył ciekawą realizację składającą się z regałów półkowych z pomostem i spirali rolkowej grawitacyjnej do transportu pojemników 600x400x400mm i max. masie 40kg. Urządzenie to pozwala na załadunek jednostek ładunkowych (pojemników, kartonów, paczek) o ustalonych z Klientem wymiarach.
2017
Przenośnik z podestami dla branży meblarskiej

PROMAG wykonał u jednego z polskich producentów mebli tapicerowanych, instalację składającą się z przenośnika taśmowego i podestów technologicznych. Od ponad 10 lat dostarczamy tego typu systemy wykorzystywane na halach produkcyjnych do montażu mebli, ich kontroli jakości, oraz transportu do pakowania.
2017
35 lat nieustannego rozwoju PROMAG S.A.

W roku 2017 firma PROMAG S.A. świętuje 35. Jubileusz swojego istnienia. Uroczystość, która 2. marca odbyła się w Centrali Spółki w Poznaniu, była doskonałą okazją do wspomnień – przypomnienia początków firmy i trudnych realiów początku lat 80. w których powstawała, licznych przekształceń, jej nieustannego rozwoju oraz imponującej listy zrealizowanych przez minionych 35-lat inwestycji.
2017
Systemy transportu palet z przenośnikami pionowymi

Dla jednego z największych producentów wykładzin i włóknin wykonaliśmy dwa niezależne automatycznie systemy transportu palet z przenośnikami pionowymi, niepodlegającymi pod odbiory Urzędu Dozoru Technicznego i niewymagającymi od naszych Klientów wykonania prac budowlanych w postaci podszybia, przy wysokości roboczej całego układu na poziomie 80mm (umożliwiającymi załadunek i odbiór palet wózkiem paletowym ręcznym).
2017
Zrobotyzowana paletyzacja kartonów

Dla firmy BRZEŚĆ Sp. J.- producenta m.in. słomki ptysiowej PROMAG zrealizował automatyczny system transportu kartonów i ich paletyzacji za pomocą robota przemysłowego, a także system transportu palet z 3 stanowisk paletyzacji do automatycznej owijarki.
2016
Kolejny dwupoziomowy system transportu felg aluminiowych

Dla jednego z czołowych producentów felg- firmy RONAL po raz kolejny PROMAG wykonał automatyczne linie transportu obręczy aluminiowych.
2016
II FORUM "Przyszłość biznesu w erze automatyzacji i robotyzacji"

21 września odbyło się II Forum 'Magazyn Przyszłości - Przyszłość biznesu w erze automatyzacji i robotyzacji" jako kontynuacja wydarzeń rozpoczętych wraz z otwarciem Centrum Techniki Magazynowej w zeszłym roku...
2016
Realizacja w firmie LORENZ BAHLSEN okiem kamery po 4 latach funkcjonowania

W odpowiedzi na częste pytania naszych Klientów odnośnie trwałości tego typu rozwiązań postanowiliśmy wybrać się do firmy The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. i nagrać film po 4 latach eksploatacji automatycznego systemu transportu wewnętrznego i regałów paletowych.
2016
ABB wciąż usprawnia strefę produkcji

Dla firmy ABB z siedzibą w Przasnyszu zrealizowaliśmy kolejną inwestycję. Tym razem dotyczyła ona obszaru produkcji izolatorów i obejmowała dostawę nowych urządzeń, jak i zmianę sterowania istniejących u Inwestora przenośników wałkowych i obrotnicy do transportu palet.
2016
Realizacja w branży e-commerce

Jedna z firm działająca w branży e-commerce zwróciła się do nas z prośbą o usprawnienie procesu kompletacji i wysyłki towarów z dwupoziomowego pomostu magazynowego.
2016
DNI OTWARTE już za nami...

Dnia 15 i 16 czerwca gościliśmy dziesiątki gości z całej Polski. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas aby przybliżyć sobie tematykę rozwiązań automatycznych i zrobotyzowanych w procesach magazynowo - produkcyjnych.
2016
RONAL po raz kolejny wybiera PROMAG

Jeden z czołowych producentów felg- firma RONAL po raz kolejny powierzyła firmie PROMAG zadanie w obszarze automatycznego transportu wewnętrznego. Tym razem celem projektu była organizacja stanowisk kontroli jakości i naprawy felg aluminiowych.
2016
System transportu pojemników

Dla wiodącego dostawcy wyposażenia żłobków, szkół i przedszkoli PROMAG dostarczył kompleksowe rozwiązanie w postaci 2-poziomowego pomostu magazynowego wraz z automatycznym systemem kompletacji zamówień.
2016
Zrobotyzowana paletyzacja w Kaliszu

Celem projektu było stworzenie systemu transportu, zrobotyzowanej paletyzacji, pakowania i składowania produktów mleczarskich.
2016
Potężne przenośniki pionowe wraz z pomostem magazynowym

Dla wiodącego producenta rowerów PROMAG zaprojektował dużo gabarytowe przenośniki pionowe pozwalające na transport palet o wymiarach 1400x1400mm z towarem wystającym po szerokości o 450mm na stronę. Dodatkowo przewidziana została, ze względu na specjalną budowę palet, możliwość ich sztaplowania. Dwie niezależnie pracujące linie, działające w obu kierunkach, pozwalają na zbuforowanie max. 42 palet.
2015
System owijania i transportu palet

Dla jednego z naszych stałych Klientów zmodyfikowaliśmy i powiększyliśmy system transportu palet w postaci przenośników wałkowych i obrotnic wałkowych, a także dostarczyliśmy nową owijarkę pierścieniową z automatycznym podajnikiem folii górnej, zintegrowanym z konstrukcją maszyny dla przykrywania wierzchu palety. Całość uzupełnił skaner.
2015
Automatyczne systemy transportu materacy uruchomione

Zakończyliśmy drugi etap inwestycji dla jednego ze światowych producentów materacy, polegający na dostawie i uruchomieniu automatycznych systemów transportu do współpracy z kilkoma maszynami produkcyjnymi Klienta.
2015
System transportu pojemników dla ARKUS&ROMET

ARKUS & ROMET GROUP- współtwórca historii branży rowerowej i motoryzacyjnej w Polsce, dostawca rowerów, motorowerów, skuterów i motocykli powierzył PROMAG realizację pomostu magazynowego zabudowanego w większości na regałach półkowych, oraz automatyczny system transportu i kompletacji zamówień.
2015
Automatyczne systemy transportu palet wraz owijarką z wirującym ramieniem i wiązarką

Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji dla jednego ze światowych producentów materacy, polegający na dostawie i uruchomieniu automatycznych systemów transportu palet EUR 800x1200, oraz wydłużonych palet typu EUR o długości 800x2000, wraz z automatyczną owijarką z wirującym ramieniem wyposażoną w dyspenser folii, a także automatyczną wiązarkę palet.
2015
Hurtownia motoryzacyjna wyposażona w dźwigi towarowe PROMAG

Dla jednego z największych w Polsce dystrybutora części samochodowych wykonaliśmy 4 dźwigi towarowe. Każdy z nich o pojemności 4 palet EUR.
2015
System transportu palet z owijarką pierścieniową

Dla jednej z hut szkła firma PROMAG wykonał system transportu palet łączący produkcję z halą magazynową. W skład dostawy weszła również owijarka pierścieniowa.
2014
O współpracy przy kawie

W palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków.
2014
Ciekawa realizacja w przemyśle mleczarskim

System transportu wyrobów gotowych i opakowań pomiędzy halą produkcyjną, a magazynem chłodniczym, uwzględniający technologię dojrzewania produktów dla przemysłu mleczarskiego.
2014
System transportu palet i paletek z wyrobami

Dla jednego z naszych stałych klientów wykonaliśmy kolejne instalacje w zakresie: - systemów transportu palet kartonowych obejmująca m.in. przenośniki i obrotnice łańcuchowe, - systemów transport palet drewnianych o różnej wielkości, składający się z m.in. z przenośników i obrotnic wałkowych - systemu transportu paletek stalowych z wyrobami Klienta, w skład którego weszły m.in. przenośniki wałkowe, mosty zwodzone, stoły kulowe i przenośnik podwieszany.

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź