menu >
pl gb

WOSEBA wybiera sprawdzone rozwiązanie

WOSEBA wybiera sprawdzone rozwiązanie Dla palarni kawy WOSEBA w Odolanowie PROMAG zrealizował już czwartą inwestycję, która pozwoliła na powiększenie przestrzeni magazynowej przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącej już hali, oraz na ograniczenie do minimum transportu i załadunku towarów przy użyciu wózków widłowych.

Rozwiązanie zaproponowane przez PROMAG obejmowało:

  • stworzenie dodatkowej powierzchni magazynowej za pomocą pomostu magazynowego,
  • transport towarów na stworzony za pomocą pomostu magazynowego, dodatkowy poziom za pomocą przenośnika załadowczego,przenośnika pionowego, oraz przenośników rozładowczych,
  • zamknięcie dostępu do przenośnika pionowego ze względów bezpieczeństwa za pomocą bram skrzydłowych zamykanych pneumatycznie.

Kluczowym dla Klienta, decydującym o wyborze rozwiązania naszej firmy był fakt, iż przenośnik pionowy zaprojektowany przez konstruktorów PROMAG nie wymaga wykonania zagłębienia (podszybia) przy załadunku i rozładunku palet wózkiem paletowym ręcznym (wysokość linii 80mm), a także nie podlega pod Urząd Dozoru Technicznego.

Wdrożone rozwiązanie zostało dobrze dopasowane do potrzeb Klienta i spełniło idealnie jego wymagania w zakresie optymalizacji procesów, oraz bezpieczeństwa pracy.

« powrót

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź